bugün

entry'ler (282)

kadınların adam gibi adam dan kastı

tüm erkeklerin aslında çok iyi bildiği ancak işine gelmediğinden salağa yattığı kasıtlardır.

hayvansever vs böreksever vs hayırsever

(bkz: gereksiz rekabet)

vize haftasından sonra okula gidilir mi

okuldan okula değişecek durumdur. beykent'te gidilmez çünkü hocalar vizeleri derste tek tek okur 1 hafta öyle öyle geçer. ders mers olmaz.

şarj mı şarz mı şarıj mı şearj mı

doğrusu "şirj"dır.

(bkz: cinim şirjim bitiyi bin sini sinri iriyim)

uyarıldığı halde ısrarla babet giyen erkek sevgili

boyu uzun erkektir. ne yapsındır.

(bkz: ay bana bir şeyler oluyor)

nedensiz gelen ağlama hissi

bu aralar peşimi bırakmayan histir. havalardan mıdır nedir bilinmez gelen sadece ağlama hissi oluyor çoğunlukla. beraberinde ne yazık ki göz yaşı gelmiyor.

(bkz: zorlama göz yaşını akmaz)

sözlük yazarlarının telefon zil sesleri

(bkz: sex on fire)

keds

converse kadar ayağa düşen ayakkabı. geçen yıla kadar 49 tl'ye satılan ancak talebin fazla olmasıyla 89 tl'ye çıkış yapan, rahatsız olmasına rağmen sırf görüntüsü ve nazik oluşuyla gönlümü kazanmış ayakkabıdır. champion modelinin çakmaları da pek hoş olmakla birlikte orjinallerinden daha rahat.*** güzel mi? güzel. rahat mı? değil. kısa mesafe ayakkabısı. giy, çık, ekmek al, gel.

ramazan gelince bir anda müslüman olan türkiye

anlam verememekle birlikte fazla sorgulanmaması gerektiğini düşündüğüm müslüman türk halleridir. 1 ay insanlığa dönüş yapacağız neyseki.

köylülerin ellerinin çatlaklarla dolu olması

"insanların nefes alması" şeklinde açılan bir başlık kadar sıradan ve normal olandır.

(bkz: çatlak sensin eller de götüne girsin)

la maison bleu

adana da köylüler tarafından işkence görmüş yazar. başına neler geldiği merak konusu. bi yerlere kısaca not düşse bari.
edit: adanalıyım. acaba ben mi bir şey yaptım?

köylülerin modadan anlamaması

şalvarın ve puşinin bir döneme damgasını vurduğunu unutan, ya da o dönemde yaşamayan yanlış yazar tespiti.

kızlardan kızlara tavsiyeler

postiş, çıt çıt taktırmayın. yemin ederim yollu gibi oluyorsunuz.

sözlük yazarlarının ruh halleri

an itibariyle normal bir sözlük yazarı olmadığını gösteren ruh halleridir. herkes mi mutsuz arkadaş?

bazen ihtiyacın olan tek şey

küfür etmektir.

lafa ben diye başlayanlar

(bkz: aa bu ben değilim lan)

sözlük yazarlarının hayalindeki türkiye

benim için en büyük hayal, tarihe saygısızlık yapmayan insanların yaşadığı bir türkiyedir. tabi bunlar sadece hayaldir.

kelli felli adamların utanmadan seks yapması

(bkz: şahin k)

eski sevgilinin attığı anlamsız mesajlar

"ben bu adamla nasıl birlikteydim?" sorularının kafada oluşmasını sağlayan mesajlardır. adamı basitleştirir, iğrençleştirir ve kişinin unutulmasını kolaylaştırır. durupdururken atılanı daha malcadır;

(bkz: sen kimsin)*

kızların güzel kız görünce kullandığı kelimeler

"oha kıza bak çok güzel! ben bu kadar bakıyorsam erkekler ne yapsın?" realist bir insanım bok atmaya gerek yok.