bugün

entry'ler (92)

cübbeli ahmet hoca

(bkz: hepimiz cübbeliyiz)

tutuklanmıştır ancak susturulamamıştır böyle biline !

israil

(bkz: bunlar babadan oğula nesil)

hamas

direniş örgütü.kesinlikle terörist olmakla uzaktan yakından alakalı değildir.bir düşünün yunanistan istanbulu bombalasa her gün onlarca kişi ölse siz atina yı bombalamaz mısınız ? ayrıca bu israil ki gazze saldırısında israil ordusunu %98 destekleyen kana susamış siyonist bir halktır.
not : kesinlikle ırkçı değilim.musevi demiyorum siyonist diyorum.

hizbullah

türkiye ve lübnan dakini birbirine karıştırmamak gerektir.zira biri terörist ken diğeri topraklarını askeri ve siyasi olarak savunan elit askerlere sahip siyasi yapıdır.

yaran anonslar

2-2 mi , 2-2 mi ?

hayddaaaaa

(#11239568) sakin ol ve elindekini yavaşça yere bırak.

arabes kapachi

liselus ergenus.

immortal technique

7-8. yazarların nick altını açan yazar *

sözlükte siyaset ten başka konu açılmaması

bu mu kardeşim uludağ sözlük dedirten olaydır.bi sol frame e bakın allah aşkına.yok tayyip erdoğan ın böyle yapması , yok baykalın şöyle demesi.kardeşim başka konu mu yok ya ? inci sözlük neden bu kadar popüler oluyo diyorsunuz sonra.hayat siyasetten ibaret değil.sözlüğe 20 dakkalığına giren gerilip çıkar.

recep tayyip erdoğan a atatürk sevgisi aşılamak

atatürk ü sevmek kişiseldir..kimseye zorla yaptıramazsınız ,anlayın artık pek değerli liseli atatürkçüler..
(bkz: size ne amuga koyim)

ygs 2011 kopya skandalı

(bkz: at yalanı sikeyim inananı) ama inanıyor bu millet işte.

hayddaaaaa

(bkz: bir insan akp li değilse chp lidir sanrısı) beni meşhur etmiş yazar. * kendisi neden üstüne alındı anlamadım çünkü o entry de ben chp lilere söylemiştim. *

edit : kesin liseli lan. iddaaya bile girerim. komunist aynı zamanda kemalist takılıyor. kesin liseli bak :)

bursa çocuğuyum ben

bursa lıları karalamak için her platformda kullanılan travesti söylemi. her yerde var beyler . not : trabzonluyum.

türkan saylan

misyoner terörist.

hz ali nin türbesini ziyaret eden ilk sünni lider

şurda cahil cahil yazanlara afedersiniz bi siktirin gidin diyorum. kılıçdaroğlunun sikimsonik nedenlerle bilmem nerdeki kışlaya gitmesi normal bu mu yanlış ? oy avcılığıysa kılıçdaroğlununki ne ? yok doğuda 200 kişilik millete mitingler falan. sizin sorunu biz çözeriz safsataları. kılıçdaroğlu yürüyen merdivene binmeyi öğrensin önce. *

akp yüzde 50 oy alır

2011 seçimlerinde gerçekleşecek durum.

ben bir serserinin önünden kenara çekilmem

ama ben çekilirim. *

miskokankokarca

(bkz: peşmerge troll)

inci sözlük

gitti bütün emeklerim. yazıklar olsun inci ve moderatör tayfasına.
(bkz: yapacağınız işi sikeyim)

edit : şimdi hiç girmiyor off off. ayrıca tekrar üye olun diyor da yazar alımı kapalı sabah 5 e kadar bekleyecez mecbur.

inci sözlük

az sonra

sözlük kısa süre içerisinde açılacaktır.... tahmini süre 1 saat.
"yandım yandım yandım ki ne yandım"--abraham harddisk