bugün

şapkaların efendisi.
Kanka sana verecek. Vur kırbacı.
genç yaşta motoru su kaynatmış yazardır. sarsak ve savruk. sonra çok pişman olacak. kendini kontrol etme iradesini eline almazsa büyük felaket kaçınılmaz. 3. sayfada haberini okursak hiç şaşırmam.
hamile ama gayet rahat.

troll olsam "ya evli, ya izmirli" yazardım. *

ama değilim, o yüzden;
hayırlı olsun, allah analı babalı büyütsün. *
Aydinoglu'nun tüm serileriyle yılmadan yürüdüğü yazar.

Aydinoglu bi sal artik insanciklari ya hahsha
parmakları çok güzel bir dişi yazar. 3 sene önce atmıştı hala aklımda.
ahaahahah çok geri zekalısınız çocuklar..

hayat kim, siz kim amk..

t: bir yazar.
ben bunu geldiği günden beri beğenirim..

3-5 tane daha vardı kimisi 2-3 ay durup arkasına bakmadan gitti kimisi biraz daha dayandı..

bu ise gidemedi..

pasif-anarşist’e veya punk style’a evrileceği günleri bekliyorum açıkçası..

ölümünden kaçamayacak..
Saçını maviye boyatma motivasyonu nedir diye merak ettiğim yazar? Ruh hali gitgelli belli ki *
bu şey değil mi ya;

görsel
Bu sözlükte takip edilmeye değer gördüğüm tek yazardır. Bütün entryleri, fransız ve ispanyol edebiyatının güzide eserleri tadında. Kendisine yüksek bir hayranlık ve saygı duyuyorum.

Bu yüzden tek takip ettiğim kişi kendisidir. Oldukça ince bir ruha sahip ve özgür bir insan. 100 de 100 kalite budur diyorum.

Sözlüğün en iyi en şahane en müthiş ve en tutkulu yazarıdır. Saygılarımla.

Ben sadece o burda olduğu için burdayım.
nicki çok eskilerden aklımda kalan yazar. eğer öyleyse rahat bi 4 senedir falan yürüyorum. iyi yazmalar.
Bir kızın "sevişiyorum" yazması burada popüler olmasına yetiyor.

Sevişeni bırakın, linç etmeye çalışan ama bana da verir mi lan acaba diye aklından geçiren orospu çocukları buradaki asıl hikaye. Kanınızı sikeyim sizin.
tüm abazanların bok gören bok sineği gibi üşüştüğü başlık.

bir de eleştirenler var ki sorma, bırak vercem demesini, v dese koşarak şehirlerarası seyahat yapacak kişlerin eleştiri yapıyor oluşu apayrı komedi.

yazdığı yazı abazan virtüözüdür. bence henüz büyümemiş bir beyinden çıkmış sözler bütünüdür. büyüyünce geçer.
vay emenike neler dönmüş neler.
konuyu anlamadım, açıkçası okumaya da üşendim ama ne önemi var ki?

sonuçta güzel bir kavga var ve git gide hararetleniyor.

seviyorum bu tatlı gerginliği.

emeği geçen herkese kucak dolusu sevgiler. mucks.
Umarım mesaj alımı kapalıdır yoksa kadını erkeği yer bu yazarı sabaha kadar.

Çok affedersiniz ama siktirin gidin size ne lan insanların hayatından.
(bkz: inanma zikecekler)

Biraz geç kalmış bir öğüt ama umarım bundan sonrası için işine yarar.
Everbody must be clever.

(bkz: uefa ya gönderilmiş gerçek bir e posta).
cesur, tanımadık bir yazar.

ister yalatır ister morarttırır size ne amk?
itirafa bir şey yazdı diye herkesin nickaltı açılıyor mu ya? tanık olmadım daha önce. yoksa sadece cinselliğini, dilinin yandığı konuları yazdı diye mi bu kadar "haha ne yazmış seks yazmış morluk haha" oldunuz? millet burda "anamı da babamı da evire çevire.." şeklinde başlık kusuyor cleveres mi sivrildi aralarından?
kadın zaten anlamlandıramıyor yaşadıklarını, gelip dalga geçiyorsunuz bir de.
yazık.

edit: okuduğunu anlayıp sırf dalga geçmek amacıyla salağa yatanlar da çok yatmasınlar, kalkamazlar maazallah. oy kasmak için herkesin 'güldüğü' entryleri de güzel kovalıyormuşsunuz.
pissiniz.
edit2: primi de 14 eksiyle kastığıma göre gidip uyuyabilirim. teşekkürler Uludağ, bu başarı hepimizin.
Eskiden uslu bir kızdı ne olmuş sisteme ayak uydurmuş bir tavır mı * bırakın yine de kimseye laf demek düşmez.
(bkz: yav he he)

Deyin geçin çocuk uçmuş işte.
hadi bakalım çay doldurup geliyorum o zamana kadar kavganın dozu artsın.

edit: (#41411670) ben şimdi ne okudum ?? cidden enteresan işler *

edit 2: bence üç dört kişi toplanıp darp etmiş bu yazarı. morluklar bence o yüzden.
Nick altımda sabahla istersen.
hey gidi hey. şapkaların efendisi. üşüyoruz reyiz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar