bugün

Krds sen adam demissin amaama mum ariyon.
iki gündür sıçan uygulama.

Bağlantısı hatası veriyor bir bende mi oluyor merak ediyorum.
100. Seviyeyi geçince bıraktığım. 3 yıl olacak başlayalı ancak sarmıyor daha...
Yeni eklenen özellikler nedeniyle en yüksek seviyedeki oyuncular ile diğerleri arasındaki fark iyice artmıştır.
Adamın her birimi en yüksek seciyese zaten, altın olsun iksir ve elmas stoğu full, yeni bir birim getirince oyuna hemen onu da en üst seviyeye getirebiliyor.
Yenilikler zamanında yapılaydı iyiydi.
Neyse ki bıraktım oyunu da rahat etti kafam.
Th 4 olduğum oyun , yavaş yavaş gelişiyorum.
kabak tadı vermeye başlamış oyundur.
Kimse kimseyi kandırmasın günde 1 saat vakit harcasanız bile ayda 1 günü geçiyor. Vaktinin kıymetini bilmeyenlerin uğraşıdır.
misafirliğe gidilen bir evde oyna bak çok güzel diye diye sohbeti bitirdi meret. sonunda ben de başladım ara verdim falan derken gelişmeye başladıkça gözüme hoş göründü. yalnız çok fazla bağımlı olunmasını anlamıyorum. ayarında olursa keyifli.

gerçi son taşlarımla hızlandırma alıp savaşayım dedim. arkadaş geldi beni aldı olan taşlara oldu. içim gitmedi desem yalan.
Sağlam bağış olan klan varsa gelirim oyunu.
Aylarca oynayıp bırakmıştım. Tadı tuzu kalmadı artık veya benim için kalmadı.

Aynı kişilerle tüm zaman klanda kalmıstım. En aşşağı 6-7 ay. Halen duruyor hesabım.
yeni güncelleme ile daha iyi ganimet bulduğum oyun.
bursa civarı arkadaşlardan oluşan klanımıza, klan savaşlarında savaşacak oyuncular arıyorum oyunu..

gelenin başımızın üstünde yeri vardır, seviye sıkıntısı yok sadece düzgün gelişmiş olsun kâfi.

görsel
63 lvl olduk sonunda. Gelişme süreleri çileden çıkartmaya yetiyor ama bu kadar ilerlemişken caymak olmaz artık.
bomboş bir arsayla başladığın, iki ayda dijitürklü eve çıktığın strateji oyunu.
108 level kullanmadığım bir hesaba sahip olduğum oyundur.
hiçbir şey değilse oyunu şu yükseltme süreleri yüzünden bırakır insan. yoksa güzel tamam.
zaten vakit harcayan, ilgilenilmesi gereken bir oyunsun sen bu bilmem kaç günlük yükseltme nedir.
ben söyleyeyim, sırf taş almamızı sağlamak için. hadi canım hadi.
clash royal daha cok hosuma gidiyor. kahraman karakterleri ve animasyon yapimi daha iyi. ( animasyon tasarim okudugum icin soyluyorum)
Birazdan birer tane kışla hızlandırıp okçu barbar dalkavuk ile altın iksir kasacağım oyun.
Geçen yıl +90 level için oynanabilirlik düzeyi rezalet bir seviyedeydi. Şimdi biraz olsun bu seviyeyi yukarıya çekmişler.
2 saat başından kalkmadan oynanabilecek oyun.
rus mafyası köye dadandı . başta üç beş hammadde verdim yol aldılar ancak her geçen gün daha fazlasını istediler şeeef kalkanımız tükeniyor bildirimlerinin arkasından vermeyincede kızlarımıza tecavüz ettiler altınlarımızı aldılar madenlerimi yaktılar , sikeyim böyle oyunu diyip bıraktım.
araplarda arada edeplice saldırıyordu onlara sözüm yok.
150 liraya 122 level 10. Seviye köyümü satmak istediğim oyun.

Ateşleyene satarım hemen.
Isınamadığım oyun. Royal revolt 2 oynuyorum.
iki yıl boyunca delicesine oynadığım, ama geçen yaz kendi isteğimle bıraktığım oyun. insanı bağımlı yapması bir yana, savaşlar kaybedildiğinde ve ganimet depoları yağmalandığında psikoloji bozma özelliği vardır.
inanır mısınız 5 dk önce 190 k altın 160 k iksir kaybettim bak kara iksirden bahsetmiyorum bile... çok canımı sıkıyo bu saldırılar çok...