bugün

3-4 yıl ara verdikten sonra tekrar oynamaya başladığım oyun.
Klan savaşları ve lig savaşları asıl zevkli olan ama onda da klanın düzgün değilse savaşını yapmayanlar yüzünden sürekli yenilgi geliyor, tadı kalmıyor.
Bir de küresel sohbeti kapatmışlardı, yaptıkları en büyük hata oldu bence. Şu an düzgün klan bulmak ve sosyalleşmek imkansız hale geldi.
uzun zamandır oynamıyordum, geçen bakayım dedim klanı da silmişler bir sürü yeni kahramanlar, askerler vs. gelmiş. Ben oynarken de öyleydi sürekli güncelleme yeni seviye bir süre sonra sıkıcı hale gelen bir oyun.
Clan yokmu clan?
en son 7 sene önce oynamıştım, şimdi yine başladım.
lan bari oyunda rahat bırakın.
görsel
bir zamanlar neredeyse herkesin telefonunda tabletinde yüklü olan clash royale in brawl stars ın çıkmasıyla yavaş yavaş unutulan ve popülerliği çok düşen oyun.
Saçma oyun. Gerçi oyunların çoğu saçma.
Bir (bkz: gta) değil.
çok öncelerde oynadığım ve tesadüfen babamında oynadığına denk geldiğim oyundur.
adam 6 yıl oldu hâlâ oynuyor ve üstelik o zamanda benim de oyunumu aldı. nasıl sıkılmadı diye düşünürken neyse ki bu yıl 2 oyunu da sattı.
6-7 yıldır oynuyordum. Th12 full köyüm vardı(full derken harbi harbi full, kademe verilecek hiçbirşey yoktu) şimdi gene güncelleme gelmiş bi yükseltme 18 gün olmuş amk! 18 güne ev yapılır kitapsızlar!
Baya bir ara verip, yeğen oynasin diye şimdi tekrar yukledigim oyun. Ikidir ara vermesem köy baya gelişirdi ama yerinde sayıyor. Yükseltme süresi beklemek vs soğutmuştu oyundan şimdi yine akşamları bir savaşıp çıkıyorum.
Buradan da mı dostluklar edindiniz oha amk.
Bikaç yıl önce deliler gibi oynadığım oyun. Kocaelinden öğretmen ağabeylerle oynardık, sohbet muhabbet, birbirimizle rekabet falan sarıyordu oyuna.Biri evlendi oyuna girmez oldu, biri askere gitti bıraktı ben vizeler finaller derken giremedim derken klanda adam kalmamış bizden başka. Bir ara girip baktım Başkanlar klanı yan hesabın birine vermiş başka klana geçmiş. Yanlarına giremedim ligim yetmedi diye. Eski klana da dönemedim kapalı diye. Geçen ay tanıştığı adamdan hamile kaldıktan sonra adam kaçıp gitmiş bir kadın gibi hissettim ve sildim oyunu. Evet. Teşekkürler.
eski tadını vermese de klan ligiyle az buçuk kendine bağlayabilmiş oyundur. yaz aylarında ergen veletlerin doluşmasıyla çekilmez bir hal alsa da kış döneminde vakit öldürmek için birebirdir.
pay to win'in allahı olmuştur peygamber olarak da brawl stars yollamış sanırım. hele şu aylik sezon bileti muhabbeti, oyunu sil yok et reddesine getirdi. ayda 40 lira verecekmişim o da bana altin iksir verecekmiş.

ee sikerler böyle işi sırf 4 5 yildir aşinayim diye arada giriyorum. ama iyice canimi sikmaya basladi bu yeni guncellemeler.

tanim: miadi dolmuş oyundur.
genelde kıç cebinde s3 mini'siyle saçına jöle sürmekten elleri yapış yapış olan suriye'li canlılar oynamaktadır.
Vakit kaybı oyun.
klana girenin yl (yardımcı lider) vercen mi? diye sorduğu, klana gelene "kalıcımısın" diye soruların olduğu strateji oyunu.
an itibariyle 132 level olduğum supercell oyunu.
211 level, kb12, full hero, full savunma köyümü satılığa çıkardığım oyun. ilgilenenler pm pls.
artık eski zevki vermiyor. küresel sohbet klana gelene yl diyenlerle dolmuş.

ama ne olursa olsun yıllarca oynadığım oyun. oynadığıma değdi.
sözlük clanı varsa 143 levelimle gelmek isterim. şimşekli ejderhanın bereketi üstünüze olsun.
bu kadar güzel bir oyun zamanla bu kadar kötü hale nasıl getirilir anlamak güç. nereden tutarsan elinde kalıyor artık.
aktif klan varsa katılmak isterim. 127 level.
supercell oyunudur. Bunun hay day oyunu da mevcuttur. Şu an oynuyorum ve çok başarılı bir oyun şirketi.
th12 güncellemesi gelmesiyle beraber lg cihazlarda internet hatası veren oyun. böyle güncellememi olur oyuna giremiyorum.

edit: sorun markada degilmis diger cihazlarda da var.mobil veri açık olduğu halde oyuna bağlanmiyor ve sonrasinda hiç bir şekilde interneti kullanmaya izin vermiyor telefon.mobil veri kapa aç yapinca kendine geliyor.rezilsin süpercell.
Depolar dolunca napiyoz?
görsel

Duvarlarla yazi yaziyoz demeyin onu yaptim. Evet.
görsel