bugün

klanimiza bekleriz,
Facebook grubumuz;
Coc gladiators klani
Gruba katilarak bizimle iletisime gecebilirsiniz... tam bir aile ortamimiz vardir.
bağımlılık yapan bir smart phone oyun uygulaması. okulu, sınavı, randevuyu unutturur adama.
görsel
görsel
Gereksiz bir oyundur.
Elinde balta taşıyan iri yarı sarışınları görünce kendimden geçtiğim oyun.
Hastası olduğum oyundur.
görsel
Tekrar yükletmeyin bana ulaaan diye bagirtan oyundur.
vaktimi israf ettiğim oyun.
edit: oyuna harcadığım zamanlarda kitap okusaydım şuan ordinaryus olabilirdim. başlamayın efendim...
Başta oyniyim diye merak sardığım ama sonra beni 3 gün bekletip canımı sıkan ve bidaha oynamayacığama yemin ettiğim gereksiz bir oyun.
Güzel oyun ama biraz sade gibi

Bunun daha kapsamlı oyununu oynuyorum şuan..

(bkz: clash of kings)
görsel
Bir buçuk aydır her gün oynadığım halde bağımlı olmadığım oyun. Baya emek, zaman istiyor. Gidip kitap okuyun cidden. Evet.
Son bi haftadır açamadığım oyundur. Sunucuya bağlantı kesildi diye bir uyarı veriyor nasıl düzelteceğimi bilen varsa inboxa bekliyorum. Evet bekliyorum.
çocuk oyunu. Vallahi 11 yaşındaki yegenim bağımlısı
görsel

Sıkıldığım oyun sadece madenleri toplayıp çıktığım ve klan savaşı yaptığım oyun. Klan savaşları zevkli oluyor.
çevremdeki her çocuk kafalinin, bizim sözlüğe girme süremiz kadar oynadığı boş ve saçma oyundur. deli gibi bu oyunu oynarlar.
Yazın başından beri ganimet calmadığım oyun.

(img:#839998)
Klanına katılmamı isteyenler özel mesaj atabilir.
klan aradığım oyun.
(bkz: nekroa) klanında bulunduğum android strateji oyunu. 89 levelım.
zeka özürlülere yönelik olduğunu sandığım güya stratejik oyun amk. bu oyundan zevk alanlar var bide.
Oynayamayanların bok attığı oyun. Git sabvey sörfırs koştur delikanlı.
yaklaşık 3 aydır botla çatır çatır duvar kastığım oyun.
Az önce ULUDAĞSÖZLÜK klanını kurduğum strateji oyunu.
sözlükten 1 arkadaşla klanda 2 aydır birlikte hareket etmekteyiz. klan arayan arkadaşlar varsa mesaj atabilir yardımcı olalım.
yaklaşık 23 saat bilgisayarımda bot yardımıyla yardırdığım oyun. günde yaklaşık 15m altın iksir kasabildiğim oyun.
140 level hesabımı, oyun oynayacak vaktim olmadığı için çekilişle birine armağan etmek istediğim oyun. ne yazık ki google hesabımla bağlı oyun. Google hesabımı da internet üzerindeki hemen her işlemimde kullandığım için kimseye armağan edemem.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar