bugün

bahanesi olan erkektir:

- mustafa abi sevişelim mi?
+ yok kamil. maç var şimdi, onu izliycem. sonra sevişiriz.

fakat her erkeğin zayıf bir noktası vardır:

- peki bi biskrem versem?
+ tamam o zaman. hatta dayanamam, ilk saksoyu ben çekerim.
teklif kadından gelmişse ve kadın cok cirkinse yapılan reddir.Nip/tuck dizisinde Doctor Cristian Troy'un yaptıgı gibi kafasına bir poset gecirelerek ne kadar cirkin oldugunu unutmaya calısmak istenir.
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: bir geysanin anilari) *
yeni ilişkiye girmiş kuvvet macunu yemekle kendine gelmesi için zaman verilmesi gereken erkekdir, yoksa cinsel tatmin yapamamakdan veya karşısındakine karşı bir başarısızlıkdan korkan erkekdir.
sözlükteki bayan yazarlara selam edilmek üzere "iyi adamdır, aslan adamdır, benim gibi adamdır, herkes öyle olmalıdır" şeklinde yorum yapılarak üzerinden rant sağlanmaya çalışılan erkektir. ayrıca bence aptaldır.
- ibneden tiskinen doğru erkektir.
- cinsel isteği olmayan erkektir.
- kadını beğenmemiştir.
- zamanı veya yer uygun değildir.
- kadının yaşı uygun değildir.
- parası olmayan veya para vermek istemeyen erkektir.

en olması gereken ise

- zina'yı haram bilmiş inançlı insandır.
ihtimal sırasına göre:
1-)gay olabilir
2-)bayan korkunçtur
3-)hadım edilmiş olabilir
...................
...................
...................
999..9-)kendisini eşine saklıyordur.
olasılıklar ele alındığında erkek kişinin kusursuz bir sadakatle bağlı olduğu bir karşı cins sevgilisi vardır. empati kuraraktan başka bir karşı cinsten gelen ilişki teklifini reddeder.**
kalitesi yüksek erkektir. heralde bütün teklifleri kabul etmeyecek canım. sen simdi gitsen brad pitt e beni s.ik desen adam seni siker mi? siker ama nah siker.
Umarım kendisi sevgilinizdir. Ve umarım reddettiği başka bir kadındır. (bkz: Polyanna)
helal dairesi keyfe kafidir günah girmeye gerek yoktur, şeklindeki hayat mantalitesini benimsemiş insandır.*
(bkz: #3089994) sözlükte bu kadar çok olmasını tahmin edemediğim grup.
(bkz: vay be)
kendine güveni olan ve beyni ile düşünebilen(!) erkektir.
seçici aklını kullanan her önüyle yatmayan erkektir. tabi harbiden erkekse.. he değilse eğer o duran toptur. pas atıp şutlayın gol olsun..
-baki, balım sevişelim mi ?
+ bi' siktir git hilmi
red cevabını verdikten sonra kafasını taşlara vuracak erkek.
-bi kere veriyim mi?
-mersi canım, bırakmaya çalışıyorum.
muhtemelen ramazan ayında olup oruç tuttuğunu sanan erkektir.
angutun önde gidenidir. Kesin kayışı koparmıştır. Ulan oğlum tepilir mi bu fırsat be, ah.

36 yaşındaysanız ve her çiçeğin tadını ayrı ayrı biliyorsanız hayat çok güzel.
ben, ben, benim o erkek. biri bakireydi, bu yüzden reddettim. günaha girmeyeyim diye. öbürü de değildi, bu yüzden reddettim. günaha girmeyeyim diye. artıları alayım. ne, eksi mi verdiniz. tahmin etmiştim, kadını seks objesi gibi görüyorsunuz siz. olmaz. ben görmüyorum. ben daha iyiyim. ben daha iyiyim. aaaaaaahh

-fotokopini cektir git! uyan, uyan.
+ne! ne var! noldu!

(bkz: sado mazosizm/#3122544))
teklifte bulunan şahsiyeti cinsel anlamda çekici bulmayan erkektir. cinsel anlamda doygun olması/sevgilisine sadakat gibi unsurlarda kuvvetli muhtemeldir.
- Jack, do you want sex?
- Thanks, I just did it.
cennetlik erkektir.
Olasılıklar arasında gay olması,dini inançlarının kuvvetli olması*,çok sevdiği bir sevgilisi veya eşi olması,çok yorgun olması,cinsel ilişkiden yeni çıkmış olması,teklif edenin aşırı çirkin olması olan erkektir.Ama herşeyden önce tercihine saygı duyulmalı ve gay değilse iradesine hayran kalınmalıdır.Helal olsundur.
Tırsak erkektir ya da karısına saklıyordur enerjisini.