bugün

Oooo (bkz: seri artılayan melek)

tişikkirlir 51 beğeni için.
seri artılamayan şeytan.

nah sana baklava.

edit: çok sarhoştum, hatırlamıyorum... melek gibi ! melek melek !
Herkese artı verir, güzel bir yazardır. Muhabbeti tatlıdır. Fakat ilk gördüğümde sapık sanmışımdır.
önüne gelene veren* yazar. başka bir meziyeti olsaydı keşke.
bir ara bana da uğra, bende severim çilekli sakızı dediğim yazardır.
bi ara banada gelmesini istedigim yazar hos sohbeti vardi kayip ettik kendisini .
bana da uğramış ve beni bırakmamasını istediğim yazar, ne var ki şu an 5 adet çilekli sakızı birleştirip çiğniyorum.
seri artı veren melek kavramıyla tanışmamı sağlayan yazar. ilk defa başıma geliyor çok heyecanlıyım sözlük.
Derin sözlükte dayım var hissini verdiren yazardır. Saolsundur.
Sözlük yazarları olarak seviyoruz kendisini yazarı. Öperim gözlerinden.
seri artılaması çok güzel teşekkür ettiğim yazar. lakin kendimi kullanılmış hissetmeme sebep olmuştur. yazdıklarımı okusa, tek tek görüşlerime önem verse, hatta sevmiyorsa eksi'lese bile sevebilirim kendisini.
yine de teşekkür ediyorum.
efendim bu sabah sözlüğe bir girdim aaaaaeeeeeemmmmeeeen yaaarebbbbiii bir ne göreyim, tam 100 kere açık artı oylanmışım. bir an şaşırdım tabi dedim ''ne oldu lan ?'', yoksa geçmişte geleceğe dair bir tahmin yaptım da o mu gerçekleşti dedim ama birde baktım ki hüber süper biri beni seri oylamış. uzun lafın kısası bu yazar; seri artı oy veren melek.
bir ara uğruyordu şimdilerde uzak, bekliyoruz kendisini. çay yaptım kek bilem yaptım.
87 seri begenmeyle kendi rekorunu kiran yazar.

tanismasak da seviyorum kendisini.
Bana da artı atsa pek güzel olacak yazardır.
göt yazmışım onu bile beğenmiş. uçyuzotuzuc kere öperim saçından.
lan kendimi özel sanmıştım an itibariyle 70 entry mi kombo beğenmiş insan.(her saniye artıyor.)

edit: 87 oldu.
Ellere var da bize yok mu yazarı.
naaptın sen yigen yav. *

sevgiler yine bekleriz.
Seri artılayan melek olduğu bir rivayet sanırım.. Beni seri artılamamış yazar *
seri artılar mı bilmiyorum fakat sözlüğün değerli yazarlarından biridir.
(bkz: kız varmış heralde buralarda)
Bütün abazanlar toplandık.
Seri artılayan melek olduğu rivayet değilmiş * beni seri artılamış ve mutlu etmiş yazardır.. Teşekkür ederim.. Iyi yazmalar..
seri artılayan melek denen yazar. doğru mudur acaba?
diğer sözlüklerde de adını duymuştum. bugün defalarca karşıma çıktı hayırlısı.