bugün

çiğnendiğinde çilekten çok karışık meyve tadını veren bazen bir aşkın doğmasına öncülük eden sakız.
(bkz: #21064548) seni kimse almaz zaten..
ergen falan olmayan gayet iyi bir yazar. birde bazı güvenebilse tam süper olacak.
10. nesil yazar bir hanımcığımızdır. zamanla iyi bir yazar olmasını temenni ederiz.
(bkz: cilekli sakiz)
nick nicke benzer gençler. hoşgelmiş.*
Nerede okudugunu buradan öğrendiğim yazar.
Kimseye güvenmemesi gereken, güvenmezse de haklı olacak yazar. Internet alemine güvenilir mi lan? Ayrıca 'bana güven' diyen insanlar en güvenilmez insanlardır.
(#21618627)

the yılın kezbanı altın ayıcığı goes to bu arkadaş.
Kezban detected yazar.
Evlenmezse ölecek Hastalığına tutulmuş yazar.
benim için nefes alsın yeter. detaylarda boğulmak istemiyorum.

saygılar, sevgiler.
nicki çilek kokan yazar. buraya kadar geldi kokusu, oyhhş yerün.

(bkz: çilek kokusu)
kokusu güzel, tadı bi garip, beş dakika çiğnedikten sonra tadı giden ağızda lastik çiğniyormuş hissi veren tuhaf şey.
Opusmeden once cignenince cok guzel oluyor.
Niğde'de ikamet eden yazar.
beni önyargılı yapmış yazar. üzüldüm bak.
Sakizin cilek aromalı olması durumu. ........
ironi, olaylar, gündem ile hiç bir bağ kurmadığını gösteren, düz mantık olan ha bu arada hayattan soğuyan yazarımsıtrak. inşallah hayattan soğuyup kış uykusundan uyanmazsın. (bkz: #22422748)
Kaliteli entry'lere sahip yazar.
açtığı yaratıcı başlıkla beni güldüren yazardır.

(bkz: seninle aile hukuku hükmüne tabii olmak istiyorum)
en fazla yarım dakika çiğneyebildiğim sonrasında dayanamayıp yuttuğum sakız çeşitidir. şekerli sakız çiğneme özürlüyüm.

edit: aldığım uyarı sonrası şekersizinin de mevcut olduğunu öğrendim. çileğin karbonhidrat ağırlıklı bir meyve olmasına rağmen nasıl bir teknolojiyle sakızını şekersiz yaptıklarını merak konusu ediniyorum bu bilgiden sonra.
özel mesaj yoluyla şahsıma ''seninle seviştigimizi hatırlamıyorum'' diyen zat. kendisini bu dertten kurtarabilirim..
espri yaptım, inanıp trip yaptı. Kezban olabilir.
entryleri güzel olabilir ama ruhu nasıl bilemem. hele kaporta, hiç bilmiyorum.

yine de sevdim, tatlı bir kıza benziyor.
onuncu nesil çıtır yazar.
şu sıralar osmanlı ordu yapısına dair entryler girmektedir.