bugün

(#19737302)

merhaba sevgili ergen kardeşim.

farzet ki ben senin seri eksi oy veren ibnenim, sana mesaj attım ve sen bana adres verdin, bide şanssızlık bu ya çıktın ankara'da. ben de en az senin kadar ergenim ve geldim verdiğin adrese ki gelmem ya gecenin bu saattinde, geldim say sen.
soru 1 dediğin yere gelebilecek misin?
soru 2 geldin diyelim bana ne diyeceksin? ( bana neden seri eksi oy veriyorsun ulan?) mı?
soru 3 canım sıkıldı verdim amk senle alakası yok dedim eline ne geçti?
soru 4 eline bişe geçmedi ve sen bana tamam ya olur öyle şeyler dedin benim senin götüne bir pıçaa sokmayacağımı nasıl garanti ediyorsun gecenin o saatinde.
soru 5 olmaz ya oldu da sen o bıçaa soktun da beni öldürdün, o habire osbir çektiğin sağ eline ne geçer?
soru 6 bu şekilde ne zaman adam olursun?
soru 7 hakikaten bi zaman adam olacağına inanıyor musun?

olum manyak mısın la git sil o yazdığını lülük. götümüzü yırtıyoruz sözlük içinde yarın bi gün yazdıklarınızdan utanmayın diye. hala daha ergen herkes, hala daha atarlı.

allah ıslah etsin la sizi.
kendisini tanımayanlar için tabii ki "uçurulması gereken yazar" olarak tanımlanacaktır, gel gelelim baslıktaki ve entrydeki absürdlük ve az da olsa kendisini tanıdığımdan, yaptığının bir tepki olduğunu düşünüyorum. bu da böyle biline.*
kişisel iletisiyle beni benden alan yazar.ilk kez bir yazarın başlığı altına bişeyler yazmama sebep olmuştur bu kişisel ileti.

(bkz: keremcem in moron oldugunu dü$ünüyorum saygılar)
duygularıma tercüman olan insan. farkında olmadan yürümekte olduğum yolun nereye gittiğini sonuna varmadan bana gösterdi. iyi ki tanıdım ben bu adamı ya. şahane insan, müteşekkirim.
bu kadar seveni varken sözlüğü neden bıraktığını ve de neden bu kadar geç döndüğünü merak ettiğim yazardır.
gıdığından öptüğüm. *
house of night serisinin 3. kitabının ismi.

--spoiler--
gece evi nin yüksek rahibesi neferet in gerçek yüzünü gören zoey iki arada bir derede kalmıştır. bir yandan bunu en yakın arkadaşlarına söylemek istemektedir fakat onların güvenlikleri için böyle bir şey yapmamalıdır. üstelik en yakın arkadaşı stevie rae artık ölümsüzdür ve kan içme isteğiyle yanıp tutuşmaktadır. bu sırrı zoey ve onun düşmanı aphrodite den başkası bilmemektedir. ayrıca zoey şiir hocası vampir şair loren blake ile kaçamak bir ilişki yaşamaktadır. aynı zamanda eski sevgilisi heath le olan damgalanma işlemi hala devam etmektedir. okulun kapısının önünde bulunan gece evi profesörlerinden olan profesör nolan ın kesik başı tüm oklu karıştırır. bunu yapanın kilisenin inanç insanları isimli bir grubu olduğu sanılmaktadır. zoey in üvey babası da bu gruba dahildir. zoey stevie rae yi aphrodite in evine yerleştirir. stevie rae nın ölümünden bir ay sonra yapılacak olan ritüelde bu kez zoey in sevgilisi eric i zor anlar beklemektedir. ancak bu sefer sonuç bir ölüm değildir. eric artık yetişkin bir vampir olmuştur. ritüelden sonra loren blake in tatlı sözlerine kanan zoey ona stevie rae yı anlatır. bu arada onları beraber gören eric zoey den ayrılır. arkadaşlarını toplayıp ayin yapacakken aniden stevie rae gelir ve eski arkadaşları onu karşılarında gördüğü için çok şaşkındır. elementlerinin yardımıyla ritüeli yaparken stevie rae kavga ettiği aphrodite e saldırır ve onu ısırır. zoey in ritüeli tamamlamaktan başka seçeneği yoktur. ritüel sona erdiğinde stevie rae artık tam bir vampirdir ve aphrodite in işareti kaybolmuş, yeniden insan olmuştur. bunun nasıl olduğunu bile anlamadan loren blake in de inanç insanları tarafından öldürüldüğü haberi gelir. ayrıca eric herkese zoey ve loren in macerasını anlatmıştır. arkadaşları zoey i hem stevie rae hem de loren konusunda onlara hiçbir şey demedikleri için dargındır. ayrıca neferet insanlara karşı savaş açmıştır.
--spoiler--
(bkz: dansöz yazar)*
bence sözlükte gerekilen tepkiyi koyan yazar. her ne kadar önemli bir konu olsa da , konunun bokunu çıkartıp olayı götünden idrak edenlere karşı güzel bir tepki verdiği kanaatindeyim. her ölenle ölen halkımızın son zamanlardaki "hepimiz ermeniyiz" olayının bokunu çıkarmasına , aslında "hrant dink türktür" denmesi gerektiğini belki isteyerek (belkide ben bunları kıçımdan sallayarak) verdiği tepkidir. bence helal olsundur.
3 vakte kadar silik yiyecek yazardır.
sınavda looser ile yanyana oturursa eğer, kesinlikle bir adet bile doğru soru bilemeyecek olan yazardır. ama yanyana oturmaları ihtimalinin 1/1.567.896 olmasından dolayı başarılı olacağına inandığım yazardır.
günlük güneslik su harika zamanlarda almis basini norvec midir ne cehennemse oraya gitmis, bana laf ederken kendisi kütüphane internetine talim eder olmus.

öyle beddua ettigimden diyil, herif kendi kasindi, bana sadece her gördügümde kahkahalarla gülmesi kaldi..
Allahta seni güldürsün lan, norvec kütüphanelerinin gülü..

hani suracikta azicik duygusallassam gözyaslarim sel olur, derim herif gitti cehenneme de orayi da cennete cevirmesini bilir;

gerek yok böyle seylere, arkasindan bi kova su döker islak kedi gibi hüzünlü halini düsünür düsünür gülerim..

notumsu: düsün bi de norvecli kizlara kekeleyerek norvecce seni seviyorum dedigini, elin bari titremesin lan.*
kardeşlerin en çenebazı *, en film yeteneği gelişmişi (bkz: uuserlarin bombay tv yapitlari), en telefonla konuşanı *, en uludağ üniversitesi'ni yazacak olanı *, kısaca sözlüğün bir tanesi..
aslansın, kaplansın, yaparsın şeklinde motive ettiğim yazar. zaten yapacak kapasite var onda.
sınavda başarılar dilediğim yazardır. başarılı olup olmaması o kadar önemli değildir, çünkü ne yapacağı bellidir, o ayrı konu.
güncel Önemli Başlıklar