bugün

kişiliği benzemesin, büyüdükçe olsen ikizleri'ne benzeyen sevimlilik muskası çıtır.

çoğumuz onu dark shadows, kick ass ve kick ass 2'dan tanıyoruz ama let me in'de döktürmüş kere döktürmüştür. sevimli, güzel ve hepsinden öte çok yetenekli.
kick ass filmiyle çıkış yapmistir. çok severdim ama sonra hillary'e oy verip cirkinlesmistir.
tobe bismillah bişiy olmuştur.
kütür kütür kızdır.
97 doğumlu tosun görsel

bu kıza güzel diyebilecek kadar zevk yoksunları var, üstelik 40 yaşında kadına benziyor. Dudak yapısı zaten itici, yüzünde masumluk adına bir şey kalmamış. oyunculuk konusunda da çok abartılıyor. az daha oscarlık diyeceksiniz amk! 8 filmini izledim, iyice gözlemledim. kesinlikle iyi bir oyuncu değil, hal ve tavırlarında yapmacıklık açıkça görünüyor. Hollywoodun şişirdiği bir balon sadece, selena gomez/lindsay lohan/hilary duff gibi pazarlama ürünlerinden sadece biri. 58 filmde oynamış, fakat çoğu çöp.

Bu jenerasyondan olan dakota fanning çok çok daha iyi oyuncu, hatta kardeşi elle bile chole gibi tipsiz ve yeteneksizlerden fersah fersah güzel ve yetenekli.
höst ulan höst naptın kendine yarrak. parayı bulunca tezek ataşinde pişen bazlamaylamı beslendin naptın. bir insan kendini ancak bu kadar sikip atabilir.

(img:#1163435)
güzel kız. /b/ nin kafayı taktıklarından. ilgimi cezbeden bir güzelliği var. kendimi durduramıyorum.
pedofilimi oldum acaba?
avril lavigne ile ezgi asaroğlu nu karıştırdığınızda karşınıza çıkan 18 lik amerikalı çıtır. az önce the equalizer de gördüm ilk defa kendisini, az bi rol vermişler haliyle. ileride daha da pişebilirse büyük yapımlarda izleyebiliriz.
ygs'si kötü geçmiş.
büyük konuşuyorum ve eğer bu entry götüme girmeyecekse, bu kız ileriki yıllarda açık ara en iyi aktris olarak gösterilecek, ödüllerin amına koyacak almadık ödül bırakmayacak. bu yaşta bu üst düzey oyunculuk. Helal olsun alkışlar sana gelsin evladım.
yabancı basında çıkan dedikodulara göre lezbiyen ya da biseksuel kişi.

görsel
Bu kadın neden kendine bunu yapmış? Bebeğim neden!?
görsel
Yan rollerde daha iyi olan oyuncu.
1997 doğumlu amerikalı oyuncu. kendisini ilk kez kick ass filminde izlesem de üç beş yıl içinde büyük bir star olacağından şüphem yok.
Alman asıllı büyük ihtimal ve ezgi asaroğluna benziyor.
görsel
Hick filminde kalbimi fethetmiştir...