bugün

görsel
Yahudi olduğu söyleniyor

https://m.imdb.com/list/ls064975609/
Kendisinden iki yaş küçük brooklyn beckham ile (david beckham'ın oğlu) sevgililer.
Bu kadın neden kendine bunu yapmış? Bebeğim neden!?
görsel
97 doğumlu tosun görsel

bu kıza güzel diyebilecek kadar zevk yoksunları var, üstelik 40 yaşında kadına benziyor. Dudak yapısı zaten itici, yüzünde masumluk adına bir şey kalmamış. oyunculuk konusunda da çok abartılıyor. az daha oscarlık diyeceksiniz amk! 8 filmini izledim, iyice gözlemledim. kesinlikle iyi bir oyuncu değil, hal ve tavırlarında yapmacıklık açıkça görünüyor. Hollywoodun şişirdiği bir balon sadece, selena gomez/lindsay lohan/hilary duff gibi pazarlama ürünlerinden sadece biri. 58 filmde oynamış, fakat çoğu çöp.

Bu jenerasyondan olan dakota fanning çok çok daha iyi oyuncu, hatta kardeşi elle bile chole gibi tipsiz ve yeteneksizlerden fersah fersah güzel ve yetenekli.
görsel
yabancı basında çıkan dedikodulara göre lezbiyen ya da biseksuel kişi.

görsel
kick ass filmiyle çıkış yapmistir. çok severdim ama sonra hillary'e oy verip cirkinlesmistir.
tobe bismillah bişiy olmuştur.
höst ulan höst naptın kendine yarrak. parayı bulunca tezek ataşinde pişen bazlamaylamı beslendin naptın. bir insan kendini ancak bu kadar sikip atabilir.

(img:#1163435)
görsel
Hick filminde kalbimi fethetmiştir...
allah sahibine bağışlasın.
kütür kütür kızdır.
Kendini salmış avrattır.

O mimikler o gözler nikah kıyılır.
her geçen gün daha fazla filmde oynayan yetenekli oyuncu. güzelliğinin payı elbet büyük bunda ama yetenkli olduğu gerçeği de var.
Yan rollerde daha iyi olan oyuncu.
amerikalı aktris. nicola peltz ile çok benzetiyorum.
kanıma gir filmini tek geçerim.
Kadinin yuzunu simsle yapmislar sanki o nasil mimkler allahim.
Tanim:sevimli hatun kişisi.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Tatlı hatun.
avril lavigne ile ezgi asaroğlu nu karıştırdığınızda karşınıza çıkan 18 lik amerikalı çıtır. az önce the equalizer de gördüm ilk defa kendisini, az bi rol vermişler haliyle. ileride daha da pişebilirse büyük yapımlarda izleyebiliriz.
ygs'si kötü geçmiş.
18 yaşına girdiğine göre artık açık açık fikrimi belirtebilrceğim bayan.

Oğhhhyy yalarun parçalarun kucaklarda hoplaturun!
kiz daha yeni 18 yasina girdi allahsizlar !
38 yaşına da girse benim olamadiktan sonra legal olması anlam ifade etmeyen kişi. Tapesi çıkarsa belki.