bugün

şahan ın cevizkıran diye dalga geçtiği programdır
rijit cisim.
ceviz kabuğunu dolduran hatta fazlasıyla aşan konuların tartışıldığı türk televizyonlarının tek iyi tartışma programı...
seviyeli ve konularıyla mükemmel tartışma programıdır.
(bkz: hulki cevizoglu)
Cuma geceleri uykusuz kalmama sebep olan tek program.Program ulusal cephede yer almasına rağmen her kesimden insana da gayet rahat bir şekilde söz hakkı vermektedir.Her programına emekli paşalarımız iştirak etmektedir.Kendileri gereken kişilere fevkalade sert bir şekilde yanıtlar verirken"oh içimin yağları eridi"dedirten bir program.Ancak sayın hulki beyin bu kadar soğuk kanlı olmasını aklım mantığım almıyor.
(bkz: cevizkıran)
yeğenimin sunucusunun adının Çetin Ceviz olduğu konusunda iddaalaştığı program.
son zamanlarda papa mevzusuna çok takıldığı ve hafiften dinci bir çizgiye kaydığı için sitem ettiğim programdır.
an itibari ile kanalturk kanalında ''28 şubat'' ve ''basına yapılan baskılar'' konularının işlendiği program..
özellikle yapımcısı ve de sunucusu hulki cevizoğlu katkıları, içi boş olmayan araştırmaları sonucunda oldukça tutmuş, bir sürü de kanal gezmiş olan tartışma programı..
an itibari ile cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde yaşananlar, seçimin hukuki ve siyasi boyutlarının ve 27 nisan 2007 genelkurmay başkanlığı açıklamasının değerlendirildiği kanaltürk ekranlarında yayınlanan program.
eski programlarından birinde çok ateşli bir tartışmanın ortasında konuklardan birisi hulki cevizoğlu na "sayın ceviz kabuğu" demişti. o kadar gülmüştüm ki koltuktan düşmüştüm.
insanlarin begenisine sunulmus bir filmi (bkz: the matrix) din adamlariyla tartistiktan sonra gozumden dusmus tartisma programidir.
bir arkadaşımın babasının ''geç yatmanızın nedeni fındık kabuğu mudur onu izlemeniz mi?''diye sorduğu siyaset programı.
an itibariyle bütün dünya türklerden türemiştir savını kanıtlamaya adanmış durumdadır, gülerek izliyoruz. atlantis'i de türk yaptılar son rekor olarak.
baya bi kanal değiştiren, izlemenin bazen sıkıcı bi hal alsa da, gerekli olduğu tartışma programıdır.ama eski tadı da kalmadı sanki be.
çöp adamlar üzerinden dünyayı türk yapan programdır. çöp adamlardan birinin iki bacağının arasından sarkan şeye bir açıklama getirmediler, oysa ben afrikalı koca pipili kabilesinin de türkten geldiğini düşünmeye başlamıştım.
an itibariyle konuklardan biri olan selçuk üniversitesi islam felsefesi hocalarından birinin "islamda türban yoktur, örtünme vardır ancak bu vücudu açmamak anlamındadır, saç ve baş kelimesi kuran da geçmiyor, nerede yazıyorsa bana göstersinler" diyerek meydan okuduğu programdır. o bir yana sabih kanadoğlu dur diğer konuk ve türkiye gündemine gircek sözler söylemektedir.*
kanaltürk ün satışından sonra yayın hayatına yeni kanalı art de, aynı gün ve saatinde devam eden kaliteli tartışma programı.
ezilip, un haline getirilip kuru kahveye katıldığı rivayet edilir. vakti zamanında mehmet efendi kahveleri imalahathanesi bu nedenle kapatılmıştır.*
evvela (#1446599)
an itibariyle, belki de uzun yıllar sonra ilk kez karşı görüşü de konuk eden program. (bkz: du bakali nolacak)

edit:
(bkz: dostum muhalif demişsin ama bu adam komik)
(bkz: ağzınız bal yesin)
(bkz: önder aytaç)
artık art avrasya tv'de, saat 22.00'de yayınlanan program.
türkiye' de yayın yapan kanallar içinde provakatör kimliğiyle nam yapmış tv. programıdır.
su ile kaynatıldıktan sonra şampuan görevinde saça sürüldüğünde saç dökülmesini engelleyip saçları güçleştiren zamazingo. denemedim fakat deneyenlerin yalancısıyım.
yaşar nuri öztürk'ün kadrolu katılımcı olduğunu düşündürten program. eskiden müdavimi olduğum bu programa şimdi ne zaman rastlasam yaşar nuri cenapları orda. öyle ki bazen hulki bey'i görmüyorum ama yaşar hoca gene orada oluyor.