bugün

sevgilisinden ayrılmak üzere olan yazar. alkolik olacakmış ama parası yokmuş. aramızda toplasak mı napsak bilemedim şimdi.
içme içme içtikçe sevgilini ararsın popişi kalkar onun da. başka bir işe yaramaz yani.

(#21772900)
henüz toy olan yazarımdır. (bkz: direnonuncunesil)
sevgilisiyle barışmış olan yazar. iyidir. hoşsohbet biri.
hemşehrim olduğunu öğrendiğim 10. nesil yazar kardeşimiz. hoş birine benziyor kendisi. bakalım tanışırız bir gün. gülücük.

edit: sözlükte birazcık daha uzun entariler girmesi önemle rica olunur.
(bkz: Malik)
samimi içten yazar.
tatlişko yazar.

canım canım.mucks
Babası çok zengin bir yazar.
nickaltımı açmış yazar.
sağ olsun.
sucukyumurta nickli yazarın entrysini okuduktan sonra evlenme teklif edeceğim melek.
laa noluyo burda dağılın. * kimseyle evlenmeyen yazar.
(bkz: kız haklı usta böyle teklif mi olurmuş)
yahu evlenmiyorum çeyizim yok.
Ataması yapılmış kuzen. Torpille iki üç sene içinde iyi bi yere aldircaz merak etme.*
Bize trip atan yazar.
Gel sende eğlen bizimle, boşver hayatın zorluklarını.
AnlaşamadığımıZ. En aZından anlaşmaya çalıştığımız yazar.
( beni 10. Nesile terfi ettirdiği için kendilerine yazmayı bir borç bildim ( yazmaya zorlandım))
masal anlatan birine ihtiyacı olan yazar.
birkaç saat konuştuk, o kadar. ama anlamadığım birşey var; gerçekten samimi biri gibi geldi. hislerimde asla yanılmam, iyi biri o. bir dişiye iyi diyorum şu an; övüyorum... aman tanrım noluyor bana, dalga mı geçiyorsun tanrım! ehehehe. severim sayarım değerli insandır..
Bence kezban. dövmeli, diesel parfümlü, küpeli erkek seviormuş, piyasada çok var öylesi. Belki de harunabi, herkesi kandırıyor. Bir yazar. Doğru yolu bulur inş.
kezban değil.
çok güzel ve güzelliği geçtim hakikaten melek gibi bir arkadaş.
seni seviyorum bebeğim.
Kezban mıymış? Güzelliğinden kesinlikle şüphe yok. Hayır benim en çok gulduğum tarafı kendisine kezban diye bişeyler söyleyen kişi hiç mi ayna falan kullanmaz ya.. Ahahahaha allahım ne güldüm akşam akşam moralim yerine geldi ajdhaksha.
Kezban mı değil mi bilemem ama hakketen bağyandır. Bi ara Facebook ta da ekleşmiştik ama sildimdi sonra.
Nickiyle anlam tartışmaları oluşturan yazar. (bkz: melek yüzlü şeytan)
Can o candan öte..
Gececi ender saygılı yazarlardan. Severiz sayarız. Bir numaramız o!! :hafiften gülümseyen sımayli: