bugün

entry'ler (136)

whatsapp nasıl okunur sorunsalı

Vedzeeeğb.

yalnızlık

çok sevmenin ve sevilmenin akabinde gelen uzun süreç.

do i wanna know

fenna şarkıdır. girişiyle aşık eder geri kalanını dinlemek için kendinizi melankolik sözlere bırakın. huzurdur.

u2

aniden çalmaya başlayan the troubles şarkısıyla keşfettiğim grup. belki bu benim için bir işarettir.

gaz veren rock parçaları

acilen yenilerine ihtiyacım olan şarkılardır.

the notebook

mutluluğumu döven film. normalde pis iğrenç filmlerden hoşlanan ben bi çılgınlık yapıp izledim. yahu bu kadar üzen bi film yok. aşkın en sert halini gösteriyor. grinin elli tonundan soğutur.

tüm zamanların en korkunç filmi

the conjuring.

online yazarlar entry girmiyorsa ne yapıyor

(bkz: okuyom ben ya)

en karizmatik çizgi roman karakteri

iron man. anime manga ve nice japon şeyleri değil.

uludağ sözlük kızlarının saç renkleri

kumral.

islam dininde örtünme zorunluluğu

şu an bu konuda çok sorun yaşamaktayım. güzel görünmeyi makyaj yapmayı dar kıyafetlerimi açık saçlarımı çok seviyorum. dinime bağlıyım gereklerini yerine getirmek için çabalıyorum. fakat çoğu kişi bu çok sevdiğim şeylerin dinen yanlış olduğunu söylüyor. bunlardan vazgeçersem hiçbir zevkim kalmayacak ve mutsuz olacağım. ama yine de yapmam gerekiyor mu bilmiyorum. araştırmaya devam edeceğim.

şirinler köyündeki en gereksiz şirin

meslek lisesindeki tek kız olan şirine.

barda

hayatın dışladığı kişilerin hayattan aldığı intikamdır. giremeyecekleri entel barlar, sahip olmayacakları hoş kızlar onlarındır. beni en çok etkileyen türk filmlerinden biridir. nejat işlerin oynadığı karakteri bile delice sevdim. gerçekte olması çok kötü ama iyi film.

reflection

telaffuzu en havalı ingilizce sözcük.

verimli ders çalışma yöntemleri

telefonunu uzak tut.

kitap okumanın gereksizliği

herkesin kendi düşüncesi. benim gözümde kitapların yeri bambaşka. ne zaman bi kitap okusam oradaki karakter gibi davranıyorum. o olmak istiyorum. tabi kişiliği tam anlamıyla oturmuş kişileri hiçbir kitap etkileyemez. onlar için haklı bir beyan.

ne sarışın ne esmer olmak

sarı saçlı zenci olmak.

kıvanç tatlıtuğ yu beğenmeyen kız

çünkü tornacı ali ustadan hoşlanır.

solucan

korktuğum iki hayvandan biridir.

sevgilinin profil resmini beğenen erkek

beğenebilir ne var ki bunda. oğlanlar için önemli ,adamlar için tırt bir detay bu.