bugün

çok duru bi güzelliği var bence. içinin güzelliği dışına öyle saf halde yansımış ki, tek bir kozmetik ürünü kullanmadığından eminim.
ışıl ışıl parlayan cildi şüphesiz ki iyilikle atan kalbinden, halisane niyetlerindendir.
doğal güzelliktir. fetöcü vahabiler kendisini kıskanmakta.
güzel ironi olmuş.
görsel
görsel
görsel
görsel

güzelliğinin en yoğun olduğu dönemler fetö gazetesi olan zamanda ekrem imamoğlu ile yazdığı dönemlerdi sanırım. güzelliğini babasının türkmen kökenli bir ardahan alevisi (ümit kaftancıoğlu) olmasına borçlu olabilir. sonrasında ise kendisini dhkp-c'li gibi elinde taş yüzü maskeli polise karşı isyanlarda gördüğüm fotoğrafında ayrı bir beğenmiştim. "ne de olsa şahkulu, celali, koçgiri isyanını yapanların torunu kendisi, yakışır!" demiştim. şimdi yaşlandı herhalde artık. o kadar güzel gelmiyor gözüme. ama yine de genetiği gereği çekiciliğini ölene kadar hissettirecek olduğu doğru. ayrıca bugün kendisi için çok hüzünlü bir gün.

(bkz: canan kaftancıoğlunun en hüzünlü gecesi/#43217856)
--spoiler--
güzel ironi olmuş.

--spoiler--

buraya bir foto bir de video bırakıyorum.

görsel

https://www.youtube.com/watch?v=oi1SF--9tjc

not: herkes haddini bilecek... ben canan kaftancıoğlunun 2 kez kimi yendiğine bakarım.
fiziğine değil...
daalabilirsiniz...
canan kaftancıoğlu güzelliğiyle varolmaya çalışmayan, ister beğenin ister beğenmeyin, mücadeleci, çok cesur bir kadın. eminim güzelliğiyle ilgili yorumlara gülüp geçiyordur.
görsel
arkadaşlar kabul etseniz de, kabul etmeseniz de çirkin bir kadın değildir. çirkin olduğunu söyleyen insanlar gidip kendisinin yaşıtlarına bir kez daha baksın derim. bir siyasetçi ve ne kadar hazetmesem de kendisince haklı davasında olan birçok yaşıtı kadına göre kat be kat güzeldir. aksini iddia etmeyin lütfen. gerçekten. ayrıca kendisi eski bir sevgilime benziyor ve de kız da kendisiyle aynı görüşteydi. o yüzden ayrı bi' hazetmiyorum kendisinden.
Çok dişu birisi yaf off yalıyor ortalığı hanımefendi.
akıllı, cesur ve güzel.
Çok soğuk ve itici bir yüzü var. Yüzünde hiç ışık yok, mahkeme duvarı gibi.
Domuz etinden o.
sosyalistlerin, kollektivistlerin(toplumcuların) her zaman güzel olanı çirkin, çirkin olanı da güzel yapma propagandasıdır.
Sözelci kız seksepalitesi var.
Yaşına göre (50) gayet hoş bir hatundur.
Açlık başa vurunca..
görsel