bugün

belirsizliği kökünden halledebilmek için parantez içinde bir açıklama yapılması gereken başlıktır.çan mı? can mı? türkçe mi ingilizce mi düşünülecek??? işte üç harfin insan beyninde bu kadar soruya yol açtığı kim ne anlıyorsa anladığıdır denilebilecek karşısında çaresiz kalınan anlamlı üç harf dizisi
beşiktaş zirvesi'nde tanıma imkanı bulduğum, aynı liseden olduğumuzu öğrendiğim, hakkında duyduğum olumlu şeyleri doğrulayan, ağır başlı, gönül insanı, yaratıcı beşiktaş taraftarı, hemşerim.
hiç bir fedakarlıktan kaçınmayıp emeğini bugünkü zirveye sunmuş, üstelik takdir toplamayı cömertçe bana bırakmış nadide insandır. ayrıca organizatör ünvanını elinden alanın elleri kırılsın dediğim yazardır, tanıştığıma çok memnun olmuşumdur. siyaaaaaaaaaah...*
yazar, organizator, samimi, içten, candan, yazar abim..
ayrıca;
(bkz: java ulan) *
bu sıralar bursa - istanbul arası mekik dokuyacak yazar.*
iyi niyetli birinsan pek yardımcı oldu bana.bir daha ki sefere daha çok muhabbet etmemek üzere.ve bence kobe bryant'a benziyor.
kartal gibi gözleri olan yazar, sürekli uzaklara bakar, göremediklerimiz görür. *
beşiktaş zirvesinde tanıdığım zirvenin en çok entrye sahip ağır abisi,bilemediklerimi danıştığım,aydınlandığım ve en önemlisi tanıştığıma memnun olduğum yazar:)
uzun zamandır yapmak istediğimiz sohbeti bir nebze olsun bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesinde gerçekleştirebildiğimiz şahıs, zirvenin ağası *. ayrıca patsoyu da unutmamak lazım.
beşiktaş sahilde çay zirvesiyle tanıştığım ve çok memnun olduğum sıcakkanlı,gözlerinin içi gülen,sosyal ortam bütünleşmesini sağlayan zincirin en güçlü halkası*.
bu pazar beşiktaş sahilde çay içelim zirvesi nde sally'e bu organizasyonda yardım etmiş yazar. *ayrıca ben dedikodu yapmadım ben dinleyiciydim cidden. * * * şaka bir yana herkesin kabiliyetleri ,yaptıkları bir bir dökülmüştür. sende de baya meziyet varmış hani. **
an itibari ile evlerinde bulundugum bilgisayarlarını gasp ettigim yazarlardan biridir.bizleri ve sözlügü bırakıp altınoluga gidip kızgın kumlardan serin sulara atlayacaklardır.karı kız kesip on gün takılacaklardır diger uuserlara ayıptır yazıktır.
allah yollarını acık etsindir bizim yerimizede eglensinlerdir.
(bkz: tatil icin sözlügü satan yazar modeli)
mod olması istenen yazarımız. ilk zirvemde saat 11 yönünde oturan şahsiyet.
kaderin cilvesi ile bizi altınolukta tanıştırdığı yazar..muhabbetleriyle beni stresli anlarımda neşelendiren insan..sabahlara kadar süren playstation turnuvalarını deniz sefalarını ve tüm yaşananları tebessümle hatırlıyacagım anılarda bulunduğu için memnuniyet duyduğum arkadaşım..*
burda mangal tatilde de mangal ziyafeti cektiren yazar.is guc okul nedeniyle tatilde beraber mangal keyfi yapamadıgım yazar.
oynadığımız halı saha karşılaşmasında rakip takımda oynayan ve tehlikesiz oyuncudur * yine herzamanki gibi mangal başında oldugu sürece hünerlerini izlediğimiz nba06 ps2 oyununda sürekli yendiğim ve artık kolu kırmaya yeltenen insan * *

özel insanların * 7 temmuz uludağsözlük fasil zirvesine katıldığını duyduktan sonra mecburen gitmesi gerektiği randevularını iptale kalkışan ve beni hayrete düşüren kişidir. çekildiğimiz fotoğraflarda sürekli uzaklara bakan yazar modelidir.
hala tatilde olmasına rağmen ayarları mütemadiyen açık olan yazar.* yok nerden yanlış anlayacağım sadece özel bir msjla tehdit etmişimdir en fazla.*
8 temmuz 2006 tv makinası zirvesi'nde gitar çalan abimiz sayesinde gitarla aynı seviyede bulunan kafasıyla sürekli televizyona çıkan yazar. * *
ahanda sen miydin o kardeşim *...siyah uLan demek istiyorum sana...maçLara gidiyoruz bu sene...uLudağsözLük beşiktaş - febe maçına gidiyoruz zirvesi yapaLım beraber *
amerikadayken bile yanimda oldugunu hissettigim, her ne kadar aramizda buyuk bir mesafe olsa bile kendini bana cok yakin hissettiren, arada bir birilerinin uzup, kizdirdigi * istanbul'a geldigimde karsilikli oturup raki icecegim insan, kardesim.
bi yanlışımız olduysa özür dileyeceğimiz yazar*
oldukça sakin görünümlü ama zeki olduğu her halinden belli olan, sözlüğün yapı taşlarından henüz yeni tanıyıp (bkz: 8 temmuz televizyon makinesi zirvesi) kanımın ısındığı yazar.
kendisini gireceğim sınavdan dolayı takip edemediğim ama artık takipte olacağım yazardır. *
kendisiyle bahse girmiş olup tamam seviyoruz seni ama ayar başka arkadaşlık başka diyoruz.* * * *
sedef kakmalı kutularda bayramlar bırakmak istedim avuclarına,
bir anne duası kadar temiz,bir cocuk kahkahası kadar masum,
bogaza nazır bir odanın kuytu bir kösesinde mehtapla dans ederken uzaktaki akisler,
bir cingenenin en utanmaz dansı gibi dönerken dünya etrafımızda,
hergün omuzlarımız yanyana bir köprü gibi ayakta duramasakta,
özlüyorum her an sıcak tebessümü sözlük satırlarında...

demek istedigim yazar kardesim...
(bkz: cok duygulandım be sozluk)
yazılarını hoş bulduğum yazar.