bugün

Kimilerince light sanılan ama aslında normal değerlere sahip sigaradır. Boğaz yakmaz tadıda güzeldir. Dün 10 tane ardarda içmiş ve ayakta zor duran biri olarak söylüyorum kesinlikle light değil!
tiryakilerin takip ettiği camel'in yeni ürünüdür.
bakkal para üstüne yanlış vermediyse eğer fiyatı 5,5 tl olmuş sigaradır.
camel logosunun yanında güzel bir fontla yazılmış white yazısı ile gördüğüm en güzel sigara paketlerinden biri.
camel blue dan sonra şahsen bana çok yavan gelmiş olan ama paketi gayet orijinal tasarım sigarası olarak nitelendirebileceğim sigaradır kendileri. katran oranının düşük olmasından dolayı tercih ettiğimdir bünyeye zararını hafifletmek babında ama blue dan sonra çekesim bile gelmeyendir aynı zamanda. tütünü şaraba yatırılmıyor sanırım cidden yavan.
ne güzel bir ölüm şeklidir o. ne güzel...
Fiyatı düşünce bulmakta zorluk çekilen sigara. * Sadık yarim. seni fiyatın 8.5 ken de ben içiyordum...
Oo en sevdiğim sigaradır varsa hemen alırım bi dal .
hep yanımda olan kankamdır.indirim gelince bir ara birbirimizi çok aradık ama hep bulduk.
indirim geldikten sonra hiçbir yerde bulunamayan sigaradır.
indirime girdikten sonra dükkan dükkan gezmeme sebep olan sigaradır.
Genellikle kadınlar içer beyler. Zira erkek adam dediğin Camel Black içer.
camel black yoksa bakkaldan alınabilecek tek camel sigarasıdır.
sırf paketi için bile içilebilecek sigaradır. severim kendisini. mütemadiyen tüketirim. arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. yükselişte gene bu aralar.
kötü gün dostum canım sigaramdır.
bir zamanlar çok beğendiğim ve sadece belirli bir kesimin içtiği paketi çok hoş olan bir sigaraydı şimdi ise fiyatı düştüğünden beri herkesin elinde gördüğüm sıradan basit bir sigara oldu.
Yeni paketi hiç iyi olmamış.
tekel bayinin el altından verdiği sigaradır. Sizi tanıyorsa vardır, tanımıyorsa yoktur, o şekil bir sigaradır, parayı bastırıp alamazsın.
14 yıllık marlboro light bağımlılığı sonrasında bir iki defa içilmeye çalışılan ama ağızda çamur gibi bir tat bırakan sigara.ben sevemedim,içen arkadaşlara da afiyet olsun der giderim.
yeni paketi o kadar kötü ki, evde kendim yapmışım gibi duruyor resmen. oysaki ben onun paketinin güzelliğini, beyaz clipper'la yan yana o duruşunu sevdim. önce fiyatıyla oynadınız, şimdi paketiyle. yani diyorsunuz ki "camel içmeyin, lütfen, rica ediyorum içmeyin" tamam.
paket tasarımını değiştiren sigara markası. nakite sıkışıp bmw'sini satıp dacia alan arkadaş gibi oldu gözümde. yakışmadı camel *
paketi ile birlikte tütün kalitesini de düşüren sigara markasıdır. Bir değer düşmesi vardır. Paket tasarımını kimin yaptığını hala merak ediyorum. Cebe koydum çıkardım paket dağılmış.
Ulan has guzel ucuz falan icerdik bunu buda winston light gibi bisey oldu biseyleri degisti bok gibi oldu ama iciliyor yine yakın bi camel.
Içene kafamın basmadığı, tatsız tuzsuz gereksiz varlık.
lucky strike a tercih etmediğim sigara zorda kalırsam içerim.lucky den şaşmayın.

--spoiler--
kamu spotu

(bkz: sigara sağlığa zararlıdır)
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar