bugün

şu ana kadar marlboro, winston ve kent içtim ama hiçbiri bu meret kadar dengeli ve haz verici değildi. yapanların ellerine sağlık.
3 sene evvel sigarayı bırakırken en son içtiğim sigara modeli.
230 küsür zehir var zor hangisinin neden olduğunu anlamaları.
Balgam sorununun acilen çözülmesi gereken sigara.
Erkek adam sigara içmez zira sigara spermleri öldürür. Performansı azaltır.

Bilin istedim.
Kızlar içer bunu. Erkek adam camelin brown olanını içer.
samandan prk bir farkı bulunmayan sigara. camel serilerinin hepsi öyle gerçi.
fazla içildiği takdirde balgam yaratabilen sigara çeşidi.

eskiden tadı daha iyiydi sanki.
içerken sanki benden bir şeyler koparır gibi gelen, hiçbir güzelliği olmayan leş sigara.

Gerçek erkekler beyaz filtre sigara içer.
bence winston light'tan daha ağır olan sigaradır. çok ağır olduğu için soft değil white içiyorum. güzel sigaradır, keşke 12 olmasaydı.
hafif mi sert mi çözemediğim sigara. ancak içimi güzel de bir sigaradır.
gri paketli cameldan sonra içimi hafif sigaradır. bir süre bunu içmeme ve oranları aynı olmasına rağmen favorim mavi paket camel. beyaz pakettekilerin yakmadan önce biraz daha ekşi, asidik, genze vuran cinsten bir kokusu var.

not:artık sigara kullanmıyorum.
bir camel black değildir.
Şu aralar içtiği sigaradir. Hani anlarsınız ya dadından yenmez.
winston light değerlerine sahip, winston lighttan daha kaliteli ve daha ucuz olan sigaradir.
içerken hafif bir sigara izlenimi veriyor.ama çok öksürtüyor. ve baş ağrıtıyor.
fiston 10 lira olmuş camel white hala 9 lira. sigarayı bıraktım bırakalı fiston camel dan daha pahalı olmuş.
hastasıyız dedeeeeee.
Verdiğim 9 liranın tek kuruşunu haketmez ama içiyoruz işte.
Parasızlık yüzünden içilen sigara. Etrafımdakiler kokusundan şikayetçi olsa da gideri var parayı bulana kadar. *
camel'ın ucuzlaması sonrası başladığım, şu sıralar vazgeçemediğim sigara.
Havanın aşırı sıcak olmasından dolayı bu yaz içeceğim sigara.çok iyi değil ama gideri var. Sonbaharda camel soft a geri dönücem.
Sesi boru gibi ettiğini işittiğim nefis sigara. Benim ses zaten boru gibi o yüzden sıkıntı yok.
ilk sigaram
Son sigaram
Saygılar kendisine paketinin şıklığına.
çkkk olmamıştır.