bugün

kilolu değil kemikleri iri.
kilolu olmasına rağmen limon memelidir. üzüldüm.
temsille kandıramazsın bizi gelibolucuğum. burda ne memelere puan verdik. senden mi esirgeyeceğiz puanlarımızı. az cesaret. çok şey istemiyoruz *
215 kiloysa epey bir süzülmüş, maşallah. bu aralar yediklerime dikkat ediyorum diyordu, meyvelerini toplamaya başlamış şimdiden. bravo.

böyle giderse bikini sezonu açılmadan 200'ün altına iner.

neyse;

eskiden tam zamanlı, sikortalı mericiydim ama bu aralar yoğun olduğumdan dolayı artık sadece part time çalışabiliyorum. sikortamı da kesti.

hem sitem edip hem de bu harikulade insana lolo yapan densizlere göz dağı vereyim dedim.
memeleri güzel olmayanın bari kalçaları güzel olsun. iler tutar bir tarafı olsun yahu *
Moon tripper çakması.
görsel
Kendisini şu dayıya benzetiyorum. Şimdi normal nickaltına yazılanları bile ee sonra hadi bir şey de la oğlum bu sözün altında kalacağına tırın altında kal daha iyi gibisinden supliminal meşaj veren yazar. Fena bu.*
görsel

Bu yazarı tanımlarsak; fotoğraftaki kedi gibidir.
kendisin tanımam etmem ama bu nick'i ne zaman görsem, birinin nick altında başka birinin yazdığı entry üzerinden kavga çıkarmaya çalışıyor.

tam bir fiştekçi. bu çok fena.
abooov. ortalığı karıştıran, fitne fesat pislik kan emici nalet demiş resmen.

serdar serdar olalı böyle laflar etmedi.

şoktayız ailecek.
Kavga çıkarsana benle birinin arasında hem size hem bana eylence çıkar bir ekşın olur.
Çok pis görümce olur bu arkadaştan...

(bkz: Yaprak dökümü Ferhunde)
görsel
görsel
Durun la hamfendi getiriyor herkese var. Ne yapmış ne yapmış.*
görsel
lan delinin biri kuyuya bi taş attı, kırk görümce çıkaramadı gibi oldu. çok acayip oldu gerçekten.

şerefsizim çok eğlenceliymiş hahahahahaha.
serdar yellozu hala konuşuyor. biri bu beye haddini bildirsin artık.

ne biçim görümcesiniz siz arkadaş. yolsanıza şunu.
Biri özet geçsin.
görsel
görsel

Git burdan velet.
En son 5 sene önce çikis yapti sözlükten gitmez o.
ya bikbik diil mi bu abla?
Lütfen bir çizginiz olsun lütfen bu yaşlara gelmişsiniz üstelik, allam akıl fikir felan versin
görsel
Bir huysuz çirkef.

görsel
görsel