bugün

bir kahve markasi.
bir akyürek pazarlama markasıdır.

henüz denemedik ama tv'de reklamları dönmeye başlamış. dağlı bayırlı bir reklamı da var, hoş olmuş.
reklamında kullanılan müziği merak ettiğim kahve markası.

bilen varsa aydınlatsın.
Reklamı güzel kahve. O değilde survivor da oynayan oyuncu oynamaktadir reklamında. Aniden ismini hatırlamakla (bkz: survivor yiğit)
müzik woodkid - ıron.
Reklamı bana adam gibi kupan yoksa içme mesajını verdi. içmem ben de madem hacım. (bkz: bir kupam bile yok anlıyor musun) bir de yiğit çok sert bakmış tırstım. Gtüne güveniyorsan içeceksin der gibi. (bkz: saksıya fesleğen gibi oturtmak)
Reklam güzel hoşta denemek istiyoruz hala marketlerde rastlayamadık. dağıtımda sıkıntı var galiba.
reklamını beğenip merak etmeme rağmen içiminde biraz eksik kalan kahve. anlayamadım ama bir eksik var bunda kreması mı garip geldi bilmiyorum o kadar heveslenmiştim oysa. belki düzelir diyip jacops'a devam.
Tek rakibi vib cafe olacak kahvedir. Kendini nescafeyle kıyaslamasın. Bim ürünleri tezgahına katılabilir.
bi herifin dağ bayır koşup, eve gelip çömlek yaptığı, içine de kahve koyup içtiği reklam.

not: bu laflar arkadaş ortamında çok tuttu. siz de gülsenize???
sözlük reklamı küfür ettiriyor. her seferinde çıkış yaptırıp videoyu izlettiriyor.
insan psikolojini bastırmaya çalışarak satış yapmaya çabalayan kahve markası. Adamlar resmen nescafeyi bitirmek için kurulmuşlar. Önce ben bunları vip kahve gibi dandiktir diye yaklaştım nescafe varken bunun esamesi okunmaz dedim sonra bir reklamını gördüm gerçek kahvenin üzerinde yağ birikmez dediler. Yıllardır nescafe içen ben baktım ki gerçekte üstünde yağlı bir tabaka var. Lan yoksa bizi kazıklıyorlar mı diye düşündüm. Sonra yeni reklamını gördüm. nescafeyle kendi kahvesini açıp döküyor. Nescafe bembeyaz onlarınkisi bol kahveli kahverngi çıkıyor. Ardından yıllarca öpüldünüz kahvede bari öpülmeyin diyor.
Beni nescafeden daha iyi olduğuna inandırdı ama..
almayacağım işte almayacağım seni ne dersen de. Neskafeden bok çıksada onu alacağım..
hiç fena olmayan kahve.

tabii bi jacobs değil ancak gördüğüm asıl amacı pazar liderinden pay kapmak. içilir yani bu. için.
3ü1 aradası Nescafenin 1/10'ini kaynamış suya katıp içmişsin gibi bir his verdi bana. Bir kahve içerken nasıl kaynamış su hissi verebilir anlamış değilim. Vip bile kaka maka rezil bir tad vermiş yahu bu nedir tad bile yok. Için deneyin hak vereceksiniz ve bir daha almayacaksınız.
Jacops bir numaradır benim için.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar