bugün

20lik dişinden çok çekmiş yazarımız.*
(bkz: yirmi yas disi)
uzun zaman sonra, sözlük alemine tekrar merhaba demiş yazar.

(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
kırmızı ayakkaplı ön libero, severim iyi çocuktur.

edit: sadece 16 gol ben attım .
futbolu cozmus yazar. 26 ekim istanbul halisahada futbol zirvesinde iki pas yapti anladim ne mal oldugunu. pas yakarislarima kulak verdigi icin mutesekkirim. yanina cok yaklasmayin, yaftalayiverir bu adami.

(bkz: bana torres deme)*
seneler evvel mirc ortamında tanıştığım, ancak olayın "asl pls" la kalmadığını kendimi bununla beraber çanakkale'ye geziye giderken bulduğumda anladığım çok sevdiğim dostum. içinde birçok çocuk gizli. futbolcusundan, yazarına, girişimcisine, romantiğine vs. diye gider. hani yarın desem, gel şöyle bir fikrimiz var yapıcaz uraşıcaz felen diye, tası tarağı işi gücü bırakır kovalamaya başlar yanı başımda. çok geceler sabaha kadar bununla lafladığımızı, sonra şöyle bir durup baktığımzda ne konuştuğumuzdan bihaber olduğumuzu ama bi o kadar keyif aldığımızı görürüz her defasında. sayesinde, zamanında mirc'de harcadığım zamanın boşuna olmadığını anladım. internetin bana hediye ettiği ender dostluklardan.

ayrıca, bende önce yazar olmuş, gitmiş halı sahalara maç yapmış, ortalığı dağıtmış vs.vs. hiç haberimiz yok. bidaha bensiz maça giderse kendisine fena komplolar kurmayı planladığım 1. nesil yazar.
kısa sohbetimizde anlattığı özgeçmişini dinlediğimde azminden vazgeçme dostum demek istediğimdir.
benim gözüm seni bi yerden ısırmıyor, düpedüz tanıyorum seni diye düşündüğüm yazar...sürekli bi şeylerin peşinden koşmasını çok çok sevdiğim, gelecekteki iş ortağım dnvr insan kişisi.
(bkz: çılgın)
beni 28 aralik uludagsozluk itusozluk hali saha zirvesi inde feci suretle eğlendiren isim. geçimsiz ama samimi uşak, sevdim vallahi.
acayip yakışıklı, karizma, dolce gabbana boxerıyla göz kamaştıran *, sözlüğümüzün jönü, profesyonel fotoğrafçı, ayrıca harika futboluyla 28 aralik uludagsozluk itusozluk hali saha zirvesi ne damgasını vurmuş, sohbeti mükemmel, kendisi delikanlı bir arkadaşımızdır, seviyoruz kendisini.
futbolu terbiyesiz oynayan, terbiyeli bir arkadaş...

edit: işsizdir.
pek bir yildiz topcu havasina burunmus birinci nesil godos yazar. 'godos' sozcugu havada kalmasin, zira 28 aralik 2008 uludagsozluk itusozluk hali saha zirvesinde tribunlere atesli dakikalar yasatmistir, kayitlari elimizde mevcut. konu mankeni falan demisler. konusunu monusunu bilmem ama manken gibi cocuk valla, itunun iki numarasinin platonik aski hatta. adam dondu dondu onune geldi bundan sirf bacak arasi yesin diye. bunda bacak arasi atacak yetenek falan yok yani, onu diyorum.

iki numara falan alamaz seni benden. ya benimsin, ya kara topragin...
gerçeklere gözlerini kapatmış insandır. kendisini sevdiğimizden dolayı mahallenin delisi rolünü üstlenip gerçekleri yüzüne vurduğumuzdur. üzülmemesi tek dileğimiz, onun için şahsına sesleniyorum burdan, iyi düşün, karar ver;
(bkz: fcuk club)*
pek yakında star tv de başlayacak olan kül ve ateş isimli dizide, başroldeki serhat tutumluer'in gençliğini canlandıracak ve o yakıcı karizmasıyla ortalığı yıkacak, yazar.

allah yolunu açık etsin kardeşim.

şu yakışıklılığa bakar mısınız;

http://www.startv.com.tr/...DiziID=82&top=fragman
* *
yolu bellidir, allah açık etsindir...
ilerisi için röpörtaj sözünü kaptığım sağlam yetenek.*
- templar
+ bydnvr

- kanka kızlar seni kesiyo
+ yok lan beni ne kesicekler
- haa tabi bana bakıyolar
+ yok lan bana bakıyolardır o zaman
- bana bakıcak halleri yok ya kamil
+ napim ?
- çay söyle

böyle enteresan bir adam, yaşamını kola ile sürdürmektedir , yazları esmer kışları sarışın olur , yağmurlu havalarda taksim civarında , açık yahut parçalı bulutlu havalarda nedense bayrampaşa semalarında uçar.

çok mütevazıdır , kesinlikle kıç bölgesinde bir kalkış söz konusu değildir, bir yükseklik var fakat şahin misali sonradan değil tempra misali doğuştan .

hikaye mikaye dedi gene kafamı bozdu .
göçmen olduğu 100 km öteden farkedilen.
model tipli, artistik bir o kadar şirin
aşk mevzularında pek bir dertli
'yazar durmaz' bir yazardır.
dün neler kaçırdığını kendisinin dahi bilmediğini düşündüğüm yazar insanı, sempatik kişilik. bir de yakışıklı olduğu yönünde çok pis dedikodusu yapılmaktaymış, benden duymuş olunmasın...
(bkz: #6656313) o ben değilim diyerekten çemkirebileceğim yazar insanı. zira aynı gizli numara şahsımı da aramakta, sabrımın sınırını test etmektedir.

templar olabilir, çok pis kıllanıyorum. zaten sakallarını da kesmiş benden duymuş olunmasın... *
kendisi benim gibi bir flashforward hastası olup muhabbetine doyum olmayan iyi niyetli 1.nesil süper yazar.
doğum günüsünü bir gün geç kutladığım için mazaretlerimi kabul edeceğine inandığım dost. nice mutlu mutlu yıllara eleman.
(#15104) Basketbol, voleybol, kürek gibi sporlara amatör demiş, fenerbahçe'ye de bu amatör sporlarda başarılı olur ancak diyerek bilgisini konuşturmuş güzel insan.

Eğlendiriyor böyleleri...
son entrysini 3 yıl önce giren birinci nesil yazar.
kaç yıl olmuş be kardeşim. allah muhabbetinizi daim etsin.