bugün

havalar cok bozmadan sozluktekı degerlı arkadaslarıyla bır araya gelmeyı dusunen ve en mantıklı secımının sımdılık bu oldugunu dusunen yazar kardesınızın organıze etmeyı planladıgı zırvedır.

mekan olarak yenıbosna merter cıvarı metrobus yakınlarında herkesın rahat ulasabılecegı bır yer dusunulmekle beraber 14 kısılık kontenjanınımız mevcuttur.

zaman kıstası olarak ta yazar arkadaslardan gelecek onerıler ve cogunlugun kararı esas alınacaktır. halı hazırda 2 kısılık yer doldurulmus ve gerıye kalan 12 degerlı arkdas beklenmektedır. katılmak ısteyenler bana ozel mesaj vasıtasıyla ıletısebılırler
zekı cevık ve ahlaklı yazarları bekler * futbol dostluk ve kardeslıktır mottosuyla katılımlarınızı ısterım.
katılmak istediğim ama gidip gelirken zaten ölmüş olacağım, futbol zirvesi kusura bakma tam 2 saat zaten yol sürüyor hesap et.*
sol kanatta fırtınalar estirebileceğimi düşündüğüm organizsyondur. katılmayı düşünüyorm. kadroda yer varsa şayet tabiki. *
(bkz: sol kanadın tramvayı derler bana)
libero mevkiinde harikalar yaratacağımı, takımımı geriden çok iyi organize edebileceğimi düşünmüştüm lakin eğitim yoluma taş koydu.. ah ulan okul yaktın beni! yoksa izmir'den istanbul'a koşardım vallahi.. *
kaleci olacaksam geleceğim zirvedir.
gol yollarının etkili ismi eşşağan ala gazugunun, servisinin elinde olmasından dolayı geleceği zirvedir.
an itibarı ile 9 kişilik kontenjanı kalmış organizasyondur.
sedye için tempları önerdiğim karşılaşmadır. zira direk sol iç baldıra tekme atar, ayak bilekleri ile pek haşır neşirdir. bacak arası atmamakta fayda var.
içecek masraflarını karsılayacagım zırvedır.herkese benden soguk su *
an itibarıyle 8 kişilik ontenjanı kalmış zirvedir.
ben geliyorum o halde benimle birlikte derkaiser de geliyor. göbekliyiz ama biz ona göre.
gelmem halinde hava toplarında peter crouch'ı aratmayacağım zirvedir.
sağ bekte cihan haspolatlı'ya sabri sarıoğlu'na taş çıkarabileceğim fakat katılamayacağım, örneklerinin çoğalmasını dilediğim zirvedir.
eskişehir mevkiisinde boş yer varsa katılacağım zirve. bayaaaaa bir sol açık olacaktır ama yapacak bir şey yok.

bu taraflarda olsa maybe attending.
top toplayicisi olacagim takdir de yardiracagim zirvedir.
Kale arkasi da olur.
ahmet yıldız olmedının de katılmasını bekledıgımız zırvedır.
gelip çaktırmadan izlemek istediğim maçtır. belki birileri gelmez ben girerim oyuna. sözlükte lafımız edilir iki kelam.

-lan sonradan giren neydi öyle, seri çalımlar falan.
+harbi ya haşat etti bizi.
-yazar değildi di mi o?
+değildi maalesef. *
an itibariyle katılımcı listesi şu şekildedir.

--byndr
--sadık iki dost 1 hayat 1 ölüm
--templar
--essagan ala gazugu
--yalnış
--derkaise
--waterhour
--uypaciyakoverbeni
--slm asl pls
defansın bel kemiğinde bendeniz varken bizim takım yenilmez arkadaş dediğim zirvedir.
an itibariyle katılımcı listesi;

--byndr
--sadık iki dost 1 hayat 1 ölüm
--templar
--essagan ala gazugu
--yalnış
--derkaise
--waterhour
--uypaciyakoverbeni
--slm asl pls
--saipsiz
--schizo
--ayagını organına göre uzat
--lock

son bir kişilik kontenjan kalmıştır.maç tarihi 26 ekim pazar günü olarak belirlenmiştir.

maçın oynanacağı halısaha adresi;yenibosna metrobüs durağı,shell benzın ıstasyonu arkası,kultur unıversitesi yanıdır.

lıstede adı olup da gelemeyecek arkadasların mac tarıhınden mınımum 1 gun once uypaciyakoverbeni ozel mesaj yoluyla ulasmaları rıca olunur.

ayrıca kafanıza takılan sormak ıstedıgınız sorulara ıvedılıkle ozel mesaj yoluya cevap verılecektır.

ılgı gosteren herkese tesekkurler.
severek katılacagım ve sag kanattan üst üste ataklar bindirmek suretiyle, rakip defansın sol kanadını çürütecegim maçtır, zirvedir.

hatta, yatarak kayarak müdehalelerim de olacaktır.

not: sabri seni de orda istiyorum, orta açmayı öğretecem sana allahsız. *
maçın hakemleri belli oldu.

orta hakem:
(bkz: ahmet yıldız ölmedi)

yan hakemler;
(bkz: seovi) ve (bkz: -buraya espri gelecek-)
güncel katılımcı listesi;

--byndr
--sadik iki dost 1 hayat 1 olum
--templar
--essagan ala gazugu
--yalnis
--derkaise
--waterhour
--uypaciyakoverbeni
--slm asl pls
--saipsiz
--schizo
izmirli bir yazar olarak hayranlıkla takip ettiğim ve izmirde de gerçekleşmesini istediğim zirvedir.