bugün

kel olan oyuncunun trakya agzını da dogulu agzını da guzel yaptıgını tespıt etmıs oldugum vakıt oldurmelık program.evet baya ıssızım.
Kasıntı izlenilmez ise gülünür.
Doğal ve sempatik oyuncular izlenebilir gayet de.
boktan doğaçlamasını, saçma esprilerini ve oyuncularını bir tarafa koyalım da, bu doğa rutkay nasıl bir canlıdır lan? her saçmalığa katlanırım ama bu hatunun sesine, o iğrenç gülüşüne dayanamıyorum. ben tv önünde çıldırıyorum, bu antipatiğe canlı canlı maruz kalanlara allah sabır versin.
görsel
Her bölümde kısalan sunucu eteği geri gerizekalımsı espiriler.
güldür güldür'den bazı oyuncuların yer aldığı komedi programı. bir yaprak dökümü mü yaşandı acaba ? program yayınlandığı saatte show tv'de güldür güldür'ün yayınlanması da ayrı tuhaftı.
Türüne yeni bir örnek..

Bunların komik olmadığını düşünen bir ben miyim?
Ayrıca, her kanal aynı formatta olan komedi programı yapmak zorunda değil diye düşünüyorum. Konuşmaları, replikleri, karakterleri bile Baydı hepsi birbirinin aynısı.

Tamam, ilk başta çghb vardı yada arkadaşım hoşgeldin ama şimdi sıktı yani gerçekten isimlerini bile bilmiyorum artık her geçen gün yayın formatına yenisi ekleniyor.

Zekamızla dalga geçiyorlar resmen. Dışarda görsem bu şekilde davranan insanları down sendromlu falan sanırım ki Artık down sendromlu insanlar gerekli eğitimi alıyorlar ve çoğunun bizden farkı yok.

Komediyi IQ su düşük insanların çıkıpta, özürlü gibi davranması yada bel altı şakadan ibaret olmasını desteklemiyorum net!!.

Vasatlar!
Güzel bölümleri olan programdı. Artık yayınlanmıyor mu? O da mı yayından kaldırıldı?
doğaçlama yaptığını iddia eden ama gerçekten doğaçlama yaptığı bölümlerde kötü performansları ile neden sorusu sorduran program.

şimdi doğaçlama yapıyorlarsa şunu izah edebilirler mi: tabu spotu

böyle bir bölüm yapılacağı belli, güya kamu spotu benzeri küçük reklamlar çekecekler ama

1) yaptıkları deyim atasözlerini komiklemek, kamu spotu komiklemek değil
2) bunun neresi doğaç, önceden hazırla çık, başlık belirlenmiş konu belirlenmiş...

içinde zeka barındıran gülümseten bölüm burası bu da doğaçlama değil.

doğaçlama yapılan eski tv programlarına amatör tiyatro gösterilerine bir göz atın ve bu arkadaşların yetersizliğine şahit olun.

bkm yine aynı noktada, eğer bkm den çıkarsa iş bir şekilde izlenir, oyuncular yetersiz olsada adından söz ettirir.

oyuncuların yersiz şımarıklığından ise söz etmek istemiyorum.

tabi bir de ara ara giren şarkılarla oynama hastalığı var, playback yapan şarkıcılarla beraber.. bu iş güldür güldür de bir şekilde yürüdü ama her yerde yürüyeceği anlamına gelmez.

üzgünüz ama olmamış.
Mallar icin oldugunu dusundugum sozde komedi programi. Bir kere guldurseydi boyle bir yorum atmazdim.
oyuncularin onceden hazirlanmis olmadigi, skeç tarzinda olmayan tamamen doğaçlama olan canlı canlı gerceklesen program.

bir benzeri onceden vardi:
(bkz: anında görüntü show)
komedi türkiye gibi güldürmeyen sadece zaman ve elektrik israfıdır.
Güldürmeyen komedi programlarından bir tanesidir.
Doğaçlama üzerine kurulu bir konsepti olan program. Bence gayet başarılı ve güldür güldür'den daha komik. Tabiki eşofmanlı şevket hoca'yı bu sınıflandırmanın dışında tutuyorum. Çünkü o hepsini ezer geçer.*
çghb ve türevlerinden daha çok güldüğüm program.