bugün

tercihen +35 yaş, en az 9. nesil yazarlar ile bir araya gelerek eski günlerin yad edileceği bir zirve organizasyonu olacaktır. Zirve mekanı, tarihi ve saati özel mesaj ile bildirilecek, katılımcı listesi başlık altında güncellenerek paylaşılacaktır.

1- tengir budun
2- cokacayipsey
3- moonlight sonata
4- sidarta
5- dobrowski
6- kalemime sinek kondu
7- allahsiz kitapsiz cahil kadin
8- hardrada
9- modus kerler
10- rockonbaby
11- old quite sleeper
uludağ sözlük 35 yaş üstü yazarlar kulübü sunar...

şüphesiz ki sözlükte bir zirve yapılacaksa bunu da sadece akck ve cokacayipsey yapabilir.

yalnız, nereden geldiği belli olmayan, sürekli saçmalayan ve sözlüğü sözlük olmaktan çıkaran sözlük üyeleri lütfen heveslenmesinler, katılım davetiye ile olacaktır, avcunuzu yalarsınız ancak.

teşekkürler akck...

edit: arkadaşlar, tit a nick nickli yuzır, her zirvede yaptığını yaparak yine kıvırcık yaptı, bilginiz olsun. ben dedim size, onun arabası tüplü, rampada kalır, bursa'ya varamaz dedim, dinlemediniz.
listede yerimizi almayı beklediğimiz zirve.

ihtiyarla orada olmak ve 36 yaş sınırından katılabiliyor olmak harika olacak.

şimdiden şerefe.
Beni dükkandan alırsanız ben de gelirim. Yalnız bitince eve de bırakmanız lazım.
yalnız bu kadro yeniden bir araya gelirse...

orayı yıkarlar.*
Renkliler zirvesi.

Lgbswh.
aslen namazgahlı olmama rağmen 10 küsür senedir izmir'de yaşıyorum...arap şükrü'ye giderseniz ilk kadehleri benim için içerseniz sevinirim...
2006' dan beri abberline, unidentified stranger ve benzeri nicklerle yazmama rağmen bir nickim bile listede geçmediği için katılmayacağım zirve. gideceklere iyi eğlenceler dilerim. zaten bizden geçti zirve işleri.
nickim yanlış yazıldığı için gelmeyeceğim zirve. yaşlanıyorum olm alınganlaşıyorum. düzgün yazın şunları. ayrıca ersoy abi gelmezse gelmem.
biz geliyoruz gençler. önce bir izmir yapacağız oradan bursa'ya akacağız. izmir'de biraz işlerimiz var. ben arabayla gidelim diyordum ama moonlight sonatatırstı biraz uçak istedi. kıramadım ipneyi. uzak mesafe araba korkutur beni dedi. bir şey diyemedim.
Tengir in davetine, mevcut coğrafi sebeplerle iştirak edemediğimiz zirve. Herkese selam olsun, bir dahakine inşallah.
görsel
Benim kütük Bursa. Ben de gelebilir miyim?
Yaş 25 ama :(
Tarih uyarsa eskilerden olarak geleceğim zirve. Evet.
Yol param verilirse üstüne iskender ısmarlansa yine de gelmiyeceğim zirve.
Meral hariç hepsi 45 üstü erkek.
Herkese barış içinde selam vererek gelmeye karar verdiğim zirve. Beni de yazın lütfen.
Libary bebişim gelirse, Rio karnavalını bursa'ya getirteceğim zirve olacak.
Şu saatten sonra gelmeyen kendi üzülür.
zirve hakkında sık sık mesaj atıyorsunuz gençler, atmayın.

zirve hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları.

1)zirveye ben de gelmek istiyorum ne yapmam lazım?
-zirve, herkesin gelebileceği bir zirve değil, zirveye katılım talebinizi değerlendireceğiz, aradığımız kriterlere uyuyorsanız size zirve yeri ve saati bildirilecek, bir parola ve kod alacaksınız mesaj olarak.

2)zirveye katılım kriterleri nedir?
-her şeyden önce elit bir yazar olmalısınız, eski nesil olmalı ve en az 30 yaşında olmalısınız.

3)ya ben aslında eski nesilim, ama sırf trollük yapmak için böyle şeyler yapıyorum.
-hadi naş, ikile...

4)zirve masrafı ne kadar olur, abi ben öğrenciyim de ehe...
-ya bi siktir git evladım.

5)zirve alkollü mü olacak?
-tabi ki alkollü olacak yarramın anteni.
Gene bi orgy dönüyor ama konsepti çözemedim.
listede ön sıralarda yer alabilecek ve hatta protokolde bile yer alma hakkına sahip biri olarak iç çektiğim zirve.

pasaport sorunlari ve corona kuralları gereğince katılamayacağım ama ruhen orada olabilegim ve hatta onursal zirve üyesi olup, artık what's app kullanmamama ragmen tekrar aktif hale getirip; uzaktan bağlantı ile katılıp beş dakikalığına sohbetlerine eşlik edebileceğim ve o esnada bir tek icebulecegim bir olusum.

yine de listeye ekleyin. bağlantı kurmak isteyen özelden yazsın.
Kuzenlerimin yaptığı tatil planı sebebiyle 11-16 eylül tarihleri arasında olursa üzülerek katılamayacağım zirve. Ancak katılamazsam ikinci ihtiyar heyeti zirvesini düzenlemek sözüm olsun. Sevgiler, saygılar herkese…
Görmedik, duymadık, haber vermedin olmasın!
Haftaya pazar günü toplanacağız. Tüm eski dostlara duyurulur.
Zirve mekanı özel mesaj, telefon, WhatsApp v.b bilimum özel mesajlaşma ile bildirilecektir. Colugunuzu çocuğunuzu, eslerinizi, sevgililerinizi alıp gelebilirsiniz.
Tengir ve çokacaip ibnesi
Sen gel iskender senin itin olsun
Arkandan havkırsın diye mesaj kutumu doldursabile gitmeyeceğim zirve.
Yüzlük chivas açtırsanız bile olmaz.
Şivas mi her neyse kendimize kadar alabiliyoruz, varın gelmeyin, rakı bize yeter.
Ben de geyebiliy miyim amcalay ?