bugün

9. nesil yazar. umarım bölücü değildir, umarım kızdır ve umarım ( burası çok önemli. ) güzel bi kızdır.

fakat burak adında daha önce hiç kız görmedim.
http://www.youtube.com/watch?v=mrojrDCI02k bu video'yu kendisine armağan etmek istediğim, sözlüğün dost yazarlarından.
Çarşambada dildo satan pezo.
sohbeti iyi olan yazardır. iyi ki vardır...
müslüman mahallesinde salyangoz satan yazar.
(#19977919)
şaka bi yana o şarkıyı ben de severim.
sevgilisi olup hala dert yanan yazar. olmayanların yanında böyle dan dun konuşma. *
neyse,

allah sağlıklı, uzun ömürler versin.
doğum günü yazarı. kutlu olsundur.
kemalettin tuğcu eserlerini okuyan edebiyatçı yazar.
Bayramimi kutlayan ve beni mutlu eden iyi niyetli yazar.
bayramımı kutlayarak bana bir kere daha bayram olduğunu hatırlatan, teşekkürlerimi sunduğum yazar.
Bilmukabele bayramını kutladığım ve teşekkürlerimi sunduğum yazar.

Laurent'in iade-i ziyareti.
bayram'ını en içten dileklerimle kutladığım yazar.
bayram'ın mübarek olsun, sevgili yazar...
En içten dileklerimle bayramı kutlu olsun yazarı.
http://www.uludagsozluk.com/e/20849657/

en dıştan dileklerimle bayramını kutlarım. yandan mıydı lan o? içten hadi içten. evet. *
adam gibi adamdir. samimi sohbeti tatli az konusup o konusan delikanli bir yazardir kendileri...
ailesiyle mutlu huzurlu bayramlar gecirmesi dileklerimle.
bayram kutlama faslını bir üst seviyeye taşımış yazar. kendisinin bayramını, içten teşebbüsünün yarattığı tebessümle karşılık verip, aynı şekilde içtenlikle kutlarım.
Bayramımı kutlamayan yazar.
sana da iyi bayramlar sayın yazar.
Geçte olsa sonradan kutlama özelligi bulunan yazar.
bayramımı bizzat nickaltımda kutlayarak beni şaşırtmış yazar. bayramın kutlu olsun.
iade-i bayram kutlaması yaptığım yazar. iyi bayramlar.
iyi bir bayram geçirmesini dilediğim sevgili yazar.
işsiz güçsüz bir insan evladı olduğu belli. arkadaş telefondan girip de bu kadar adamın nickaltına nasıl bayram mesajı yazıyorsun merak ediyorum vallahi. takdirliksin orası ayrı.
bayram tebrik edilesi öyle iyi bir insan ki! *
bayramimi kutlayan yazardir,tesekkur ederim, sizinde bayraminiz kutlu olsun sayin yazar.