bugün

tebrik edilmesi gereken erkektir.
erkek değildir.
Gidip yardım edilmesi sevgi yumağına çevrilmesi gereken erkektir. Kıyamam.
Evleneceğim erkektir.
Asla o bulaşığa elimi sürmem.
bu aralar olduğum erkektir arkadaşlar ile tatildeyiz şimdi onlar arada yemek yapıyor ben yıkıyorum ellerim yaşlandı 2 günde.*
Ne yapalım. Kim yıkayacak başka.
Yerim ben onu ya..
aslında hiç yoktur.
Niye neyi varmış bende yıkıyom bi kere ;).
Hayal edilen

görsel

aslında olan

görsel
bulaşıkları kirli olan erkektir. plastik tabak kullanmıyordur.
benim. az önce üç günlük bulaşığın tamamını yıkadım canım çıķtı. tavsiyem bekletmeden yıkayın.
Çocuğuda biz doğuralım bari. Sizde oyuna gelmeyin amk abazaları. Yok perde takan erkek çekiciliği, yok ütü yapan, yemek yapan cart curt. Bunlar hep algı operasyonu kanmayın beyler.
evde tek başına yaşıyorsa mecbur kalan erkektir.
her zaman dikkatimi çeken erkektir. ev işi yapan erkekler çekici geliyor, ben de böyleyim işte. erkeğin elinde sarı mutfak bezi görmek, çiçek görmekten daha çok heyecanlandırıyor beni *
Yok ya yikamasin. Pis. Genelde pis kalır o ben hiç sevmem. Yikamasin ya mumkunse
Bazen annesine yardım eden adam gibi erkektir.
Erkek gibi erkektir... Sırf uckuru var diye artistlik taslamayan ev işlerini kadın yapar bilincini alt üst eden... Alkışlar eğer varsa onun icin!
bir de vurduruyordur.
4 yil üniversite ve 2 yil da is hayatinda yikadim. suan ailemle yasadigim icin yikamiyorum ama tek kalsam yikarim tabiki. dag gibi bulasigi yıkayıp bitirdikten sonraki o anin tadını anlatamam. daha doğrusu anlayamazsiniz.
vurduruyodur.. şaka şaka, mecburdur amk öğrenciyse.
makinede yıkamak sayılıyorsa bir çok erkeğin dahil olduğu grup.
bu yaşıma kadar yıkamamıştım.2 haftadır yıkıyorum.gerçi benim yıkadığım kapta yemek yenmez.zehirlenmesem.
tek başıma yaşadığımdan mütevellit benimdir o.
Androjeni kimliği yüksek, kendine yetebilen bi erkektir. Vardır, bakınız ben.