bugün

entry'ler (203)

kadınları güzel gösteren detaylar

Topuklu ayakkabı.

1 uluslararası istanbul opera festivali

iyidir hoştur, ama reklamı yanlış yapılmaktadır. zira tanıtımlarında 'opera şehre iniyor' sloganı kullanılmasına rağmen biletleri şehre göre oldukça pahalıdır. örneğin saraydan kız kaçırma isimli eserin biletleri 100tl, 75tl ve 50tl'dir. http://www.biletix.com/static.htm?page=sp36

çocukken yapılan saçma şeyler

Eve misafir gelmiş olan teyze namaz kılarken arkadan sarılmak. Teyze otururken arkadan boynundan sarılıp namazın bitişine kadar hiç bırakmamamla sonuçlanan, teyzemin beni bu sırada hep taşıması, hatta ve hatta ayağa kalktığında bile beni bırakmaması şeklinde gelişen hadise.

otomasyon

çok kazanan bir sektördür. elektrik ve kontrol mühendislerinin tercih ettikleri alanlardan da biridir. *
(bkz: schneider elektrik)
(bkz: siemens)
(bkz: omron)
(bkz: mitsubishi)
(bkz: abb)

salman kurtulan

itü kontrol mühendisliğibölümünün en önemli hocalarından biridir. otomasyon ile ilgili dersler vermekte olmasının yanında şirketlere de eğitimler düzenlemektedir.

ayrıca otomasyon şirketleri tarafından iyi tanınır. *

götten ter akması

eşya taşıması sırasında ortaya çıkan durumdur. özellikle buzdolabı vb. büyük parçalar taşınırken vücutta terlemeyen hücre kalmaz.

mori

(bkz: yasemin mori)

hüseyin üzmez e verilecek alternatif cezalar

bir odaya kapatmak. sadece içeriye her gün biraz yemek ve biraz su vererek yıllarca orada çürümesini sağlamak

metro itu duragi

açılışı defalarca ertlenen durak. son duyumlara göre yılbaşında açılacakmış. şişhane ile ayazağa arasında gidip gelecekmiş metro bundan sonra.
tabi anlayamadığım soru şudur ki: 4 leventten sonra maslağa kadar gidebildiniz de taksimden sonra ancak şişhaneye kadar mı gidebildiniz?

istanbul sapphire

4 levent ve civarında kutup yıldızı olarak kullanılabilecek * yapı.

kişi çeliktepeden yola çıkıp emniyetevlerine gelmeye çalışır. bu sırada yaw acaba yeni yollar mı keşfetsem ki cümlesi yankılanır içinde. bir süre yeni yollar dener. çıkmaya çalışır ara sokaklardan. en sonunda kafasını kaldırır havaya. arkasını döndüğünde sapphire'i görür. yani gitmesi gerekenin tam tersi yönünde gitmektedir*

metrobus yolu

halkın kurtarıcısı olmuş olan yoldur.
şöyle ki;
itü'de okuyan ve avcılarda oturan öğrenci eskiden kampüs yakınlarında* oturmak zorunda kalırken, artık evinden gidip gelebilmesi kolaylaşmış, ekonomik açıdan tasarruf sağlanmıştır.

bu nedenle de kadir topbaş tebrik edilmiş ve iyi bir uygulama olduğu kabul edilmiştir halk tarafından.

cisi gelince tutmaktan zevk alan adam

prostat konusunda ilerde çok ciddi sancılar yaşayacak,ameliyat olacak, daha sonrasında ise yüksek olasılıkla sürekli olarak çiş problemi olacak, altına kaçıracak, belki de altına bez bağlanması gerekecek olan insandır.

kendine yazık ediyordur, biri dur desin kendisine!!!

gunde 3 paket sigara icen insan

muhtemelen yemekte sigara arası veren insandır. yani burda olay yemekten sonra sigara içmek değil sigara arasında yemek yemek.

uludag sozluk inanclara saygi kampanyasi

imkansızı istemektir.

çünkü farklı olan kabul edilmiyor toplumumuzda. herkes kendi fikrini söyleyebildiği için sözlük zaten burası. ki kendi düşünceme göre 'saçma' olmadığı sürece eksi de verilmemeli. * * ama benim düşündüğümü başka bir insan eksileyebiliyor. yani resmen benim düşündüğüme saçma diyor. halbuki bence saçma değil. o zaman eğer sen insansan benim düşünceme de saçma dememelisin. sadece ''bu senin bakış açın'' diyip geçmen lazım.

ama olmuyor. insanlar böyle bir yazı gördüğünde eksilere abanıyor bir nevi hınçlarını çıkartıyorlar. kim kaybetti şimdi? biraz daha dünya görüşü tanıyabilecek olan sen mi ben mi?

yurtkur

sitesini bir türlü çözemediğim kurum. sitede kredi no sorgulama diye bir bölüm var. fakat adımı nasıl yazarsam yazayım kredi numaramı bulamıyorum. bu durumda çıkarmam gereken sonuç kredimin kesildiği yönünde mi olmalı onu bile anlamadım. zaten site mozillada falan da çalışmıyor.

arap ülkelerindeki türk dizisi merakı

gümüşten sonra ıhlamurlar altında dizisi de yayınlanmaya başlamıştır.

ayrıca arap ülkelerinde kıvanç tatlıtuğ çılgınlığı son derece artmıştır.

sallandiginda nargile kokusu gelen saclar

uzun saçlı olanların genelde hazzetmediği durumdur. çünkü saçların hiçbir zaman kokması iyi birşey değildir. *

hüseyin faruk karadoğan

bugün itibariyle itü eski rektörü.

muhammet şahin

itü yeni rektörü olarak bugün göreve başlayacak olan profesördür.
üniversitede yapılan seçimde 209 oy alarak ikinci olmuş, fakat yök tarafından cumhurbaşkanı gül'e iletilen listede ilk sırada yer almaktadır. bu listeden de cumhurbaşkanı abdullah gül kendisini atamıştır.

yıllardır itüde rektör seçimde birinci olanlardan çıkmış olup, yeni dönemde de bu adetin devam etmesi istenmiş ve beklenmiş, fakat gerçekleşmemiştir. en baştan beri düşünüldüğü gibi cemaate yakın bir isim rektörlüğe getirilmiştir.

muhammet şahin genel olarak öğrencileri tarafından çok beğenilen bir hoca olmasına rağmen cemaat yönü olduğu öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından bilinmekteydi.

hüseyin faruk karadoğan * ise 362 oy alarak seçimden birinci çıkmış lakin yök tarafından üçüncü sırada gösterilmiştir.

chucky nin turkiye deki hazin sonu

hastanede yanlışlıkla cinsel organı alınır, sonra da katarakt ameliyatını sonra yapıcaz denir.