bugün

balıkesir'de 3 çeşit yemeği 3 milyona veren üniversite öğrencilerinin öğünlerini geçirdiği hoş bir lokantanın adıdır .
az çorba bile içseniz turşudur , yeşil biberdir , yemeğin üstüne gelen çaydır hepsi müessenin ikramıdır ...
an itibariyle 123 entry sahibi,anlaşıldığı üzere sözlüğe yeni gelmiş,hoşgeldin yazarıdır.
çok samimi sevimli bir yazar.
bir pilav türüdür.
işaret edilmiş at çiftliğidir.bu hara,şu hara,o hara gibi...
çorumda bir semt.
memleketlim
(bkz: kahraman çavuş)
en bi kahraman yürekli, zeki, kafadengi ve de sevimli yazar kişisidir. sayemde paşalık mertebesine kadar yükselen bir değerdir. inşallah istediği şey olmuştur diye temennide bulunduğum insandır ayrıca...
ayni seyleri savundugumuz ama cok anlasabildigimiz yazar.ayrica cok sakin biri.saygili bir yazar.
bu günlerde 30 uncu yaş gününü kutlamış yazar.kendisi tarabyada bir eğlence mekanında sabaha kadar ümit besen ve nejat alp dinleyerek doğum gününü kutlamıştır.*

edit:yazar 24 yaşındaymış fakat nufüs kağıdına yanlış yazılmış asıl yaşı 30.
malesef çok yorucu bir işi olan yazardır.*
yaşı 24 olup, kalbi daha genç, ruhu maalesef işinden daha yaşlı yazar. bankacı olmasını istemediğim yazar ayrıca... bir de hayal gücü geniş yazar... madalyalı savaş gazisi...
asr-ı saadet doneminde islamiyetin damarlarda hissedilerek yasandıgı , her evden bir evliya zatın cıktıgı , ilimin maksimize edildigi fakat sonraları Mogol Hükümdarı Hulagu Han tarafından yakıp yıkılan,tas ustunde tas bas ustunde bas konulmayan ve nehirlerin aylarca murekkep aktıgı mubarek bir beldenin adıdır. En önemli müfessirlerden Buhari bu topraklarda yetişmiştir.
şu sıralar depreşik olan yazar.**
saat 17:00'den itibaren yatış pozisyonu almış yazar. çalışmamanın dayanılmaz hafifliğine erişmiş ama umarım uzun süre o şekilde yaşamaz dediğim yazar.
benim en yakın arkadaşım olup harbi kızdır .. dünyanın en güzel gözlerine de sahiptir...
dünyanın en güzel ikinci gözlerne sahiptir. bir numero benimkiler... ayrıcana sen kimsin niye senin en yakın arkadaşın. bak uslu dur. zaten asabım bozuk. harbi kızdır o ayrı. aaa kızmıymış? lan asker arkadaşım o benim be...
tamam yatıyoz. iyi geceleeerrrr
çok iyi bir insandır çok iyi bir dosttur ..yeri doldurulamaz insan olup herşeyimi bilen ve beni buna rağmen seven ve anlayan artık hayatımdaki tek kişi.
benim biricik arkadaşım tek dostum en iyisine layıksın unutma ...
http://www.advantour.com/...hara/ulugbek-madrassa.jpg
bizi radyodaki başarılı yayınıyla (ilk yayın olmasına rağmen) mutlu etmiş olan yazar.cok keyf aldim cok sagolsun.
kankardeşimin adını nick olarak kullanan yazar, dj vs..
tanımasamda kanım kaynadı kendisine*
tesadüfen radyoda dj ligine tanık olduğum, muzik zevki güzel yazar. bir de okuldaşım * olduğunu öğrendikten sonra daha da kaynaştık. devamını getirelim.*
bursa'da kabri bulunan emir sultanın memleketidir