bugün

Bilim adamlarının tespitine göre, bu resimde ne gördüğünüz sizin kişiliğinizi ele veriyor.
görsel
Bir adet gerici yobaz görüyorum.
nur yüzlü abla fırından ekmek çalıyor.
Kadının karnını niye o kadar sıkmışlar? Nasıl bir vahşet, nasıl bir gerici zihniyettir bu. Pes.

Ayrıca o kadının kafasındaki ne? Sepetse eğer neden böyle birşey yapmış? Yok değilse o ne?
Baş örtülü bir kadın gördüm. Sepeti kafasına koymuş.

Edit: olayı şimdi çözdüm. Kadın utancından sepeti kafasına geçiriyor.
Ayıp lan.
sağ alt tarafta bir adet stormtrooper bize poz veriyor.

Edit: resme hareketli olarak bakmanızı öneririm. Böylece gözünüz tarafından bütünleştirilen görüntüler değişecektir. Başka başka şeyler de görmeniz olası.
ölüm, büyü filan. kuru kafalar var her yerde ekmeğimsi cisimler de tuhaf. güzel resimmiş yalnız. kadın hem kuru kafa da oluyormuş. resmi tutup çekince kadının kuru kafa olduğu belli oluyor.
Alkolik bilim adamlar herhalde onlar.
çıkar amaçlı suç örgütü.
güzel mor çiçekler ve aralarında zıplayan beyaz tavşanlar.
Raflarda bir suru kurukafa var. Bi de ortada kadin.

Eger kadini kurukafa olarak gormek istiyorsaniz, sayfayi yukari asagi oynatirken bakin.
Sağ üst köşede yazan yazıyla ince bir mesaj veriyor.
Koca bir kuru kafanın etrafını süsleyen başka kuru kafalar. Heryer kuru kafa. Yine kuru fa ve başka kuru kafalar. Carpilma riski yüksek kuru kafalardan daha soft ama yine de sadece kuru kafa
bir sual.

onu bilmiyorum da raflarda dantel gördüm. ben kaçar. aplama hayırlı işler dilerim.
illimünati nin bilinçaltı mesajımıdır nedir bu?
Bende bilmiyorum.
Gözümü hafif kıstım. karı bildiğin kuru kafa oldu.

Kuru kafa bir pir sultan abdal şiiridir ayrıca.
Eppek satan kovlu kadini.
Sağ alttaki matruşkaların hemen üzerinde bir trooper kafası gördüm. Yamulmuyorumdur umarım.
Resimde ne gördüğümü söylemem, kişiliğimi de kimsenin eline vermem arkadaş.
Her yerde kuru kafa var. O sağ alt taraftakiler ise kücük insan mumyaları sol tarafta kemikler ayrıca ilk bakışta ortadakini kadın olarak görsenizde büyük resme bakınca onun kocaman kuru kafa olduğu anlaşılıyor. Bana kalırsa orda bi kadın var ve bu kadin seri katil . Ev iskelet dolu
Ayıplı şeyler aklıma geldi. O arkadaki kuru kafaları ve tatliş hatunu bir arada görünce.

Bence hatun o kafa taşlarının sahipleriyle defalarca kez ilişkiye girdi çünkü seks bağımlısıydı sonuç olarak adamlar öldü.

Kadında en son seks tanrısına sunmak için börek çörek yapmış iste.

Not: iyi değilim ben.
kafataslarindan şarap içen psikopat bi kadın var.
Tatlı tatlı yemenin acı acı sıçmasi olduğunu görüyorum.
Canan Karatay ın ekmekten uzak durun öldürür adlı çalışması olabilir.
Rorschach mürekkep lekesi testi kıvamında ören bayanci teyzenin uzaylı olması ve her gittiği gezegenden topladığı iskelet örneklerini sergilemek üzere poz vermesi ile ilgili bir resim sanırım.