ing. parlak
ing. berrak, şeffaf.
nesildaşımdır. hoşgelmiştir, sefa getirmiştir.
(#8571172)popülizm diye buna deniyor işte.
7. nesil bir yazardır kendileri.
çok güzel yazan pek bir bilgili kişidir kendileri *
uzak ara, 7nci neslin en iyi yazarı. sözlükte okumaktan zevk aldığım bir elin parmağı kadar yazardan birisi. edebş yetkinliği ile en aptalına bile tane tane anlatmaktan çekinmeyen uzun uzun yazan okutan super bir yazar.

bright yazan tshirt yaptırıcam, superkahraman diycem soranlara o derece.
cümleleri ağdalamadan-yalın bir biçimde, sağ eliyle sol kulak memesini göstermeden-direkt hedefe yönelerek, hiç böbürlenmeden ve fakat bilgi ve analiz yeteneğini okuyucuya açıkça hissettiren, okunası, hoş şeyler yazıyor.

- severek izliyoruz kendilerini.
kanada eyaleti new brunswick'in, york bölgesinde bir parish.

bölgenin ve eyaletin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: york/#8848098)
(bkz: new brunswick/#8803335)

(government of canada)
(travelingluck)
hayırlı tezkereler dilediğim yazardır.*
(#8242250) aklı sonsuzluk ufkuna erisebilen yazarımız. Hatta sonsuzun o kadarda büyük bir şey olmadığını söylüyor. Tamam bu bir başarıdır, normalin çok üstünde bir zekayı gösterir ama bu zekanın sonsuzu anlayamayanlara gerizekalı deme ihtiyacı duyması şaşırtıcı.
14 şubatta yalnız olan user.
ismi lazım değil o bir sivil dedirten şahıs ama askere gidip geldiyse erkek olduğunu çaktırdı bana. gizlisi saklısı çok, lakin fazla samimi biri. işte öyle garip bir insan..iyi birisi.
ilk iş gününde zorlanan, tembel olduğunu söylemekten çekinmeyen içten yazar. *
saygıdeğer bir sözlük yazarı.
hızını lucky luke'a benzettiğim yazardır.
sözlükten gitmesindir.
bana çok faydası olan yazar. kendisiyle bir gün mutlaka görüşmek istiyorum.
ehl-i keyf adamdır.
(#10992799)

atatürke laf söyleyenin annesine laf söyleyeceğini beyan etmiş yazar .kısaca klasik kemalist.
birlikte saçmaladığım,birlikte güldüğüm yazardır..*
ayrıca mizah anlayışının yabana atılmaması gerekir *
(#10992799) hayata bakışı oldukça sığdır. sabit fikirli, düşünce fukarasıdır. hayır kendisi de demiş "malın önde gideniyim." diye. sonuna kadar katılıyorum kendisine. * *
(bkz: #11025781) Allahın dünya işlerine müdahale etmediğini savunan divane olduğundan şüphelendiğim 7. nesil yazar kişisi.
garip bir tesadüf yaşadığımız yazar. *
iyi niyetli, hoşsohbettir ayrıca.
(#11259929)15 günlük aradan sonra tekrar aramıza dönen yazardır. hoş gelmiş.