bugün

Bana çok yakıştığını yeni fark ettiğim renk.
Hiç kullanmadığım bir renk normalde. Fakat antrasit ile uyumunu seviyorum. Öyle olunca birkaç bordo parçayı hayatıma dahil etmeye karar verdim.
Antrasit bordo ve üçüncü uyumlu bir renk lazım.. Beyaz mı yakışır, siyah mı yoksa gri mi..

Evet ne dertler var yafjfj.
Ufaktan efemine bir renk.
Tesadüfe bak bugün giydiğim gömleğin rengi. Baya yakıştı Bütün hatunlar bakıyor.
arabada enfes durmakta olan renktir.
aşığıyım.

bordo,
gece mavisi,
gri,
beyaz.
bordo sadece sevdiğim renklerden bir tanesi iken son zamanlarda epey bir zaafım oluşmuş durumda bu renge.
Normalde renk ayıran bir insan değilimdir fakat son iki yıldır bir şey alırken renk seçimlerim bu renge doğru kaymış farketmeden. Giysilerim, eşyalarım, ilgimi çeken ne varsa bordoymuş. Velhasıl güzel renktir kendisi, farklı bir havası vardır.
-Berelileri Salacaksın 2 dk da paris 15 dk da fransayı alırlar .... (kaynak: Nüktedanlar - Boğazına Küp Şeker Kaçan Adamın Hazin Sonu - Kısa Film)
Bir erkeğe en çok yakışan renk olabilir. Kadında parmaklarda duran en güzel renklerden biridir benim için.
oje, ruj, oturma grubu ve perde ürünlerinde zirveye vurduğunu düşündüğüm, ayrıca açık tenli insanlara da ayrı bir yakışan, siyahla ise bal kaymak gibi bir kombinasyon oluşturan bir renk.
(bkz: koyu kırmızı)
Siyah ile birlikte kadina en cok yakisan renk oldugunu dusundugumdur.

Ojesi,ruju,kiyafeti gercekten cok yakisiyor kadina.
Mevinin türevi bir renktir. Çok severim açıkçası.
bütün renklerin en asilidir, efendisidir. aşık olduğumdur. siyahla uyumu mükemmeldir.
Çok az mecrada güzel görünen renk.
iç giyim ve ruj.
Mavinin aksine tanımının fazla yapılmadığı renktir. Küsmesin diye yazasım geldi.
açık tenli insanlara harika yakışandır.

beyaz tenli sarı sakallı kumral biri olarak bundan sonra artık tek rengim budur.

dolabımı mark zuckerberg'in grisi ne ise steve jobs'ın siyah boğazlı kazağı ne ise benim de bordo tişört olarak dolduruyorum.
bu senenin moda renklerindendir. iyi kombinlemek gerekir.
özellikle ojelerde çok tatlı durur.
kırmızı renginin daha koyulaşmışıdır.
trabzonsporun asil renklerinden samsunsporun rengi değildir.
Her türlü ilk üçe giren renk. kaçarı yok.
Mavi ile trabzon renklerini oluşturur.
en sevdiğimin en sevdiği olan renktir.
Bereli olanlar gelir akla ilk bakista (bkz: bordo bereli)
(bkz: bordo bereliler)
(bkz: bereli)