bugün

Star Tv' de yakında başlayacak dizi.
güzel bir renktir, diğer renklere diz çöktürür.
başrollerinde özgü namal ve ozan güven'in olduğu yakında başlayacak star tv dizisi. severim her iki ismi de.
bildiğin bordo...
özgü namala oynuyorsa tutmayacak dizidir. özgü namalın oynadığı hic bir dizi tutmamıstır istatistiklere göre.
makyaj malzemelerinde, ruj, oje vs hatun kişisine en çok yakışan renklerdendir.
(bkz: ozan güven) VE (bkz: özgü Namal)'lı yeni Star TV dizisi. aşk meşk bol olacak gibi. Tutar mı? Bence tutmaz.
(bkz: koyu bilal)
diziyi bilmem ama benim ceketimin rengidir. çok da güzel bir renktir.
yanına birde sarı geldi mi, tadından yenmez. ayrıca en çok ojeye yakışır bu renk..
asıl adı 'kan kırmızı' olacakken 'koyu kırmızı' olarak değiştirilen yeni dizi. Kanla alakası filmde işlenecek olan bir kan hastalığı olmasındandır. Henüz bukadarını biliyorum, kanımca pek tutmaz gibi.
ilkokulda kullanılan 12 li kurşun boya kalemleri arasındaki en güzel renk.

nedendir bilmem diğer renklere göre daha çekici gelirdi bana. Bitmesin diye hiç kullanmazdım. bütün renkler bitmesine rağmen koyu kırmızı kalem ilk günki gibi dururdu.
benimde kanım para eder mi diye düşündüğüm dizinin adıdır.
5 litresini 2 bin tl ye veririm
özgü namal için şans verip birkaç bölüm izleyeceğim dizidir.

özgü namal'ın hiçbir dizisinin tutmadığını iddaa edenler kaynak göstersin bakalım.
hanımın çiftliği dizisi yayınladığı 2 yıl boyunca reyting listelerinde gün birinciliğini elinden bırakmadı da...
pazartesi günü karşısında bi rakip olmayacağı için tutacak dizidir,hoş olsa da tutardı.
bakımlı ellerde harika duran oje rengi.
(bkz: bordo)
(bkz: bu alana reklam alınır)
yönetmenliğini tolga avcil yapmaktadır.
ilk bölümüne göre senaryosu basit kalan, buna rağmen izleten dizidir. Kamera açıları, oyunculuklar iyidir. Kavak Yelleri senaristlerinden Gökhan Horzum'un da senaryo grubunda olması temkinli olma sebebi olsa da güzel gibi görünmektedir.
çok sıkıcı bir dizi. hastane görmekten midem bulandı. inandırıcılığını baştan kaybeden noktalar var ayrıca, adam kıza kan veriyor sonra gidip nişanlısından 70 bin lira istiyor. çüş.
hayatın içinden olayların dizisi.
şebnem köstem ve çağlar çorumlu gibi değerleri içinde bulunduran dizidir.
(#14210805) pazartesi bir çok rakibi olduğu için tutmama ihtimali yüksek dizi (bkz: leyla ile mecnun), (bkz: yer gök aşk). gerçi rating ölçümü olmadığından ısınma turları yapabiliritesi yüksek olan dizidir.
oje olarak tercih edildiğinde kişinin kendini seksi hissetmesini sağlar, ayrıca beyaz tenli insanların parmaklarında ne şukela ne enfes durur.