bugün

pikacudur.
mavivana veya mavikelepçe demekmiş.

kaynak: gugıl tıransleyt.
küçük ev aletleri üreten firma.
ibranice'de "at yalanı s.keyim inanmayanı" anlamına gelir bi de.
Ortalığı velveleye veren mavi anlamına gelen düzen karşıtı.
rus sipariş ettiğim yazar.
dario argento hayranı olduğunu tahmin ettiğim yazar. filmlerinin başlıklarında sağlam entryleri mevcut kendisinin.
biraz önce bir entrysine fena güldüğüm yazar. buraya entry numarasını yazıp yanına da ahaha lan çok komik ironeye gel falan diyerek kendisini sol frameye taşıyacaktım ama...
tek cümle yazarı. yazdığını okumaya başlayınca son kelimeden önceki 548632 kelimeyi hatırlamıyorum.
kendi başlığını up'ladığını gördüğümde artık benim için diğer sıradan troller gibi olmuştur. okuduğum trollerdendi. hayırlısı olsun *
peçeteden kendi imkanları ile varoluşun en önemli örneklerindendir.
islam karşıtlığıyla tanınmış atesit kişisi. adama sormazlar mı : lan oğlum anladık ateistsin ne diye islamı karalamaya çalışıyorsun? sen ateistliğine baksana! ! uzak durmak gerekir.
ateistliğin diğer adıdır.
(bkz: ateistim diyorum bütün kızlar veriyor) *
çok fazla başlık uplamıştır. hatta birgün 2008de yazdığı ama hiç entri girilmemiş bir başlığına 2011de entri girdiğini bilirim. ama nicki çok klas.
(bkz: lan mı canın sağ olsun)
(#16895824)

tekkaşlı mizahı böyle bir şey sanırım... bari ordan burdan çalmasaydı...

katran, şeker, cins falan işte...
küçükken topu ülkü ocağına kaçmış olabilen yazarımsı.
başarılı bir trolldür, yazdıklarının çoğu gücüme gitse de saygı duyarım.
saçma sapan yazıları ile ilgi odağı olmaya çalışan ve bunu da başaran yazarımsı. kimisi çok sever kimisi nefret eder. ama insanların düşüncelerine saygı göstermesi gerektiğini unutan bu yüzden de saygıyı hak etmeyen! şahsiyet.
trollll.
doğada yok olması plastikten bile geç olan yazar.
reklam yıldızı tüysüz bamya.
her entrysinde farklı güldüren, trollüğün hakkını veren yazar .
Cumle kurma yetenegi cok iyi ve bircok gorusunde hakli olan yazardir.
17 yaşından doğrudan 19'a atlamış yazar.