bugün

bkz. doluysa sorun edilmemesi gereken bir durum.
(bkz: gerçekten) (bkz: çok) (bkz: ayıp) (bkz: hala) (bkz: var mı) (bkz: bu) (bkz: yazarlardan) (bkz: )

(bkz: ayıp etmek)
asiti kaçmış kola tarzının örnek alınması gerektiğini gösteren durum.
(bkz: yazarlığı)
- (bkz: baba bak bkz yazarı olamazsın dedin ama ben oldum)
+ olm ben sana bkz yazarı olamazsın demedim,,bkz butonu olamazsın dedim
- (bkz: o ne lan)
+ ben icat ettim tek tuşla bkz veriyor
- (bkz: way aq)
ihtiyaç olduğu yerde kullanılması gerekir.böylece anlamı kuvvetlendirir.
sözlükte kimi yazarların benimsemiş olması gerektiğini düşündüğüm yazarlıktır.
uzun uzadıya yazılacak pek çok kitap bilgisi yerine iyi düşünülmüş bir bakınız çok daha hoştur bence*.
(bkz: bakmayan top olsun)
(bkz: telefona bkz)
işin b.ku çıkarılmadığı sürece zekice ve ince espriler *** ortaya çıkarabilen birşeydir.

icad edeni tebrik etmek gerekir

ama tabi herşeye de yapmayalım arkadaşlar banalleşiyo sonra zevk vermemeye başlıyo.

önemli olan dolu veya boş olması değil,anlamlı olup olmamasıdır.
sözlük formatına uyumsuz birşey söylenecekse yazarların çokça kullandığı hede.
yazarın yazdığı tüm entrylerin bkz lardan oluşması haricinde aslında hiç te azınsanmayacak bir durumdur.çünkü bkz larla sözlük içinde bir oluşturularak sözlüğün fonksiyonelliği artmakta *****...

(bkz: sözlükte bkz ağı kurmak)*
(bkz: bakınız yazarı)
genel olarak yazarlarin birsey yazamadiklari zaman, akillarina birsey gelmediginde havaya girmek icin burundukleri yazar kiyafetidir.
(bkz: bankamatik memuru)
bazı yazarlarca çok iyi yapıldığına çok kez şahit olduğum durum. cidden bazıları satırlarca cevabı bir bkz ile fazlasıyla kotarabilecek birikime sahip.

ancak bazı bkz lar var ki işin boku çıkıyor. bir bakıyorsun kara tren gibi yıldızlı bkz lar içinde "anladın sen", "ibne naber", bir bakıyorsun 450 karakterlik gizli bkz.

yok eben diyorsun gözlerinden 2 damla yaş süzülürken. titreyerek ağlamaya başlıyorsun. suratına yumruklar atmaya başlıyorsun. ahahaha ulan bir yazamıyorum hisli entry, siyasi entrylerde de bok gibiyim.

son tahlilde bazıları iyi yapıyor bazıları kötü. mesela liv tyler çok güzel yapar yapacak olsa, ntv'de bir bayan spiker var, adını unuttum, çok güzel bir şey, kanımca o da çok güzel yapar.

ama ayırmak olmaz bunları hepsi kardeşimiz değil mi? al işte bu cümle hisli ve siyasi oldu. bitti.
yazarın anlatmak ıstedıgını kısa ve öz bir ifade ile yaptığı anlatma biçimidir.
bakınızlar vererek rahatca tanım içermeyen entry'ler girilebildiğinden, ayar vermeye düşkün yazarlarda sık görülen bir yazarlık türü.
en güzel örneği ekşi'deki 386 dx'tir.
(bkz: bakınız manyağı olmak)
yerinde kullanıldığında entry yazarlığından daha entry li ,yani etkili olan şey.
sözlüğü gereksiz yere kirletmenin yazarlığı. kolaya kaçan entry sanatının üst kademesi. uzun uzun yazmaktan kaçış edebiyatı. ne yazacağını bilemeyenin başvuracağı kurtarıcı. bkz ı yüceltme harekatı. bkz sözlük kurma emelleri besleme. bir süreliğine yaratıcı olabilen, ama bir yerden sonra okunmaya değmeyecek entrylerin sahibi yazarların, bir garip ve sıkıcı üslubu...

(bkz: yazık) ve de (bkz: günah)
işbu başlıklarda işlenen konuya hakim olan ve konuyla ilgili başka başlıkları da iyi bilen ve yazarları/okurları aydınlatma derdindeki(!) yazarlıktır.

heaa, bokunu çıkaran da yok mu? dolu...
sozlukte cok uzun suredir olan ya da cok vakit geciren yazarin, kimi zaman cagrisim, kimi zaman da ilgili baslik oldugu icin bol bol bkz. veremesidir...
cok sik yapmak ya da yapmamak degildir onemli olan yerinde yapmaktir...

BAZEN UNUTULMUS BASLIKLARA ULASTIRIR VE BILGI KAYNAGINA INMEYI SAGLAR...

FAYDALI YAZARLARDIR..
(bkz: budur)
yazar olduktan sonra sadece bkzlerden oluşan entryler giren tasarruf yazarıdır.