bugün

biscolata erkekleri diye tabir edilen yunan tanrısı gibi olan adamların boy gösterdiği, kendileri hakkında mini bilgiler verdiği reklamdır.

Şahsi yorum: Sanki arkadaş arıyorum , canlı sohbet, sıcak muhabbetler havasında olmuş..

Büdüt: ürün tanıtımı için herifleri obje olarak kullanmayın. O kadar da etçil değiliz be. *
reklamın iddiası: biz bu bisküviyi kadınlara satacağız oğlumdur. tamam reklam güzel. ama güzel kardeşim, bu reklama, sevgilisi olan ya da babasının dizinin dibinde oturan caanım kızlarımız, kafasını kaldırıp bakabilecek midir? tartışılır. çünkü reklamın rengi belli. tabi ilk entrydeki arkadaşımın dediği gibi, kadınlar erkeklerle aynı ayarda değil, etçil değildir.
yıllardır kadınların reklam unsuru olarak kullanıldıkları bir ülkede artık sıra erkeklere gelmiştir.
bir sonraki ürün reklamında, bu topoşlarla, brazzersteki kel adamın homoseksüel seks görüntülerini yayınlayacaklarmış deniyor.
yarı çıplak taş gibi kadınlar olsaydı rtük yayınlamazdı. ibneler...
Erkek müşterileri yine en başından kaybeden ürüne ait reklamdır. Ayrıca dandik bir markadır. Sol barda "slm ben bilmem kim dul bayanların mesajlarını bekliyorum arabam ve evim var" tadında mesajlar yayınlayan arabesk müzik kanallarına benzemektedir.
insanı seçmekte tereddüte bırakan mood lardır. ama her şeyin başı sağlık olduğu içindir efendim: http://www.youtube.com/watch?v=HDLrC8VArdo
--spoiler--
kaslarımı çalıştırmaktan hoşlanırım.
--spoiler--

ahahaha. hiç gülesim yoktu.
italyanın hepsini ezeceği komik reklam.gül gül öldüm vallahi.
--spoiler--
görsel
--spoiler--

ilginç insanların oynadığı reklamdır.
erkeklerin "şimdi bunun reklamlarında sahilde ordan oraya koşuşturan erkekler var.elimde görse bir tanıdık kesin lafım çıkar.almayım ben bunu" şeklinde düşündüklerini düşündüğüm reklamlardır.ama illa alınacaksa mahalleye uzak olan bir bakkaldan, gazate kağıdına sarılı bir şekilde alınıp anında tüketilmelidir ve kanıtlar yakılarak yok edilmedilir.tadı beğenilirse farklı bakkallardan aynı işlem tekrar edilebilir.
hakikaten yunan tanrısı gibi birbirinden yakışıklı üc biscolata erkeginin boy gösterdiği reklamdır. Hep kadınlar mı yahu? Zaten çikolata bisküvi türü şeyler hep bayanların tercih ettikleri şeyler. Yıllardır kendimizi size beğendireceğiz diye o rejim, bu diyet heba ettik. Bir parça çikolatayı bile pişmanlıkla yedik. Pastaları tatlıları elimizin tersiyle ittik. Simdi gülme sırası bizde. Beklediğimize değdi. Satışlar patlasın.
birçok kızın izlerken dibinin düşmesine sebebiyet veren reklam.
peşpeşe veriyorlar bu reklamları bir de, 3 tane erkek ama ne erkek... umarım benim yapığımı seçersin falan diyorlar. Anam seçilmez mi... italyan,fransız ..ufff diyorum
ister ağaçın dallarına asılsın isterse takla atsın, o adamlar ne yapsa izletir.
ispanyol aşk damgasını vurmuştur reklama.
hayır baktım reklama... kesinlikle fransız elemandan daha kaslı, yine ispanyol elemandan da daha yakışıklıyım. italyan elemanın ise hakkını yiyemem. o da italyan zaten o kadar olsun...
selam pseco ben. economic moodum. aylık gelirim 250 tl, öğrenciyim. umarım beni seçersiniz.
biscolata alınca yanında bunlardan da bedava denildiği takdirde satışları patlatacak olan reklam.
insanın nefesini kesiyorlar!

ispanyolu gördüğümde bir an ölüp cennete gittiğimi sandım!
o ispanyol değil çikolata nah yapsa tavım lan!
her izlediğimde pis pis sırıtmama neden olan reklamdır. *
bugün ilk kez denk geldiğim reklamdır. arkadaşımla oturmuş kahve içip sevgililerimizi çekiştirip televizyon izliyorduk. bir anda car car konuşurken sesimiz çıkmadı ikimiz de televizyona, ispanyol aşk a kilitlenmişiz.toplam üç saat oturduk ve bizi susturabilen tek şey o bir dakikalık reklam oldu.
abazan genç kızlarımızı ortaya çıkarmış reklamdır kendileri. akan salya miktarına göre kızımızdaki abazanlık ölçümü gerçekleştirilebilir.

not: salya derken, ağızdan akanı kastediyoruz... salaklaşmayın...
filmi çekilse gişe rekorları kırabilecek reklamdır. sorsan kimse gittim demez, kimse izledim, hoşuma gitti, oyş demez. ama biliyoruz kızlar, içten içe ne hissettiğinizi, o bıyık altından sırıtışınızı. hepsini görüyoruz! hatun memesi, poposu, bacağı görmekten bıkmış hatun kesim için alternatif reklamdır. görsel şölen olduğu doğruya doğrudur. değişik, tatlı aksanlar duyduğumuz, sattıkları ürünün kime hitap ettiğini bilen, hitap ettiği kitlenin ilgisini çekebilmek için de oldukça doğru bir yola başvurulmuş reklamdır. *
rtük'ün uyguladığı çifte standartı gözler önüne sermektedir.
adamları kıskandığımdan değil de reklamlarda yarı çıplak kadınları bu şekilde reklamlarda oynatsalar yer yerinden oynardı.
reklam sansür üstüne sansür yerdi.

edit: kezbanlar sözüm size değil rtük'e. eksilemenin lüzumu yok.

edit 2: etraf oğlancı kaynıyor, çok dikkat edin.
sözlükteki kızların aklı sıra biz erkekleri kıskandırmaya çalıştırdığı reklamdır. yemezler.