bugün

yoldaş yazar. hoşgelmiş.
Nesildaş yazar. Hoşgelmiş. *
feridun düzağaçın şarkısı olmakla birlikte masalların giriş bölümünde duymaya alışılan bir cümle.
21 yaşında olduğunu düşündüğüm yazar..haa bu arada hoşgeldin usta diyorum kendisine..
hoşgelmiş.

not: bu entry bahsi geçen yazarın bir sayfacık bile nick altı olmadığını belirtmesi üzerine girilmiştir. kanuni bağlayıcı kişinin vicdani duygularından güçlü değildir.
Bayramını en içten dileklerimle kutladığım; kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu günler dilediğim uludağ sözlük yazarı.
zirvenin ilerleyen saatlerinde sigarasızlığımıza yangına doğru zamanda yetişen itfaiye gibi yetişmiş uuser.
sevdim ben bunu.

ps: la o voktayı bitirebildin mi sen?
nickini defalarca özenle okuduğum yazar kişisi. marjinal bir şey vardır kesin de ben göremiyorumdur dedim. ama yok yok.
(bkz: ay çok banal)
sade soda limon içtiğini biliyordum ama ortamda rencide etmedim yazarıdır. hafif yalama mı ne...
zirvede sek votka içmiş yazardır.***
zirveden sonra otobüs bulamamış bulduğu bir otobüsle dudulluya gidip ordan da vasıta bulamayınca kilometrelerce yol yürüyüp perişan olmuş yazardır. birde isimler konusunda balık hafızalı olmayıp zirvede tanıştığı userlerın nicklerini ve isimlerini unutmayıp bu kimdi şu kimdi diye düşünmese daha iyi hissedecektir kendisini.
zirvede çoğunluk bira içerken aç karnına votka içerek karizmayı yükseltmiş, yemekte bana eşlik ederek centilmenliğini ve açlığını benle paylaşmış cici insan.
kendisi ile ortak emellerimiz vardır artık; adaştır, kral adamdır.
nickini hatırlayamadığım için affına sığına sığına bir hal olduğum kafa dengi ve hoş sohbet yazar.

kendisine en sevdiklerimden bir şarkı armağan ederek affedilmiş olmayı ümid ediyorum;
http://www.youtube.com/watch?v=Mynzbmrtp9I
Bana "olm sen hala caddeye gitmedin mi" diyen yazar sessiz sakin birazcik ilgi istiyor gibi * ama saclar falan baya cool bi adam sevdim.
-inanılmaz sakin bir arkadaş!
-çok ilgililendi, yalnız bırakmadı
-tipi tam bir : ''28 yaşındayım ve barmenim''
-gülünce gözleri parıldayan cinsten
-tütününü paylaştı çok sağolsun
-ay çok sevdim
-sıkıldın mığğğ?
opus magnumun eklediği video ile arkadan çekilmiş uzun saçlı olarak abazaların arkadan görüp hallenmesine sebep olabilecek yazar.
kaskını bana emanet eden yazar, pek tatlı, pek hoş sohbet.
(#21783358)

ya polemiğe girmim girmim böyle konularda gelip de ayar vermim diyorum ama lanet olsun kendimi tutamıyorum yahu.

arkadaş siz ne yiyip ne içiyosunuz? beyin de ne kadar kıvrım var bilmiyorum, ceviz yiyon mu hiç?

arkadaş bazı ibadetlerin farzıyeti şartlara bağlıdır. hacca gitmek de farzdır lakin imkanı olmayan için farzıyet yoktur, sorumluluk yoktur. aynı şekilde zekat da böyle. zekat verilecek kimse yoksa zekat sorumluğu yerine getirilmez. farzıyet düşer.

namazın orucun kelime-i şahadet getirmenin böyle bi durumu yok yani var da genel olarek yerine getirilebilir ibadetler.

neyse sırf muhalefet olacam diye muhalefet olunmaz. hikmet nedir bilmez misin kardeş?
anneannemin bir varmış bir yokmuş diye başlayıp "adın ne? Emine. indim gittim kırk merdiven amına" diye biten masalı.
Çok küfür yiyebilir.
yardımsevr bir yazar abim nice entrylere.
istanbul ağrısından uyku uyuyamayan yazar, sizlerle varoluyoruz efendim.
bahane bulmakta başarısız yazar. ayrıca planlarını bozduğum için çok özür diliyorum kendisinden. *
çok fena ketenpereye gelmiş yazar.*