bugün

Safagi yavas yavas aydinlanan fakat kendisi kararan yazar. Dondugunde Moda sahilinde bomontisiyle yazarlari kabul edecek yazar.
yirmi gün boyunca intiharın ince eşiğinde seksek oynayacak yazar. motorunu bırakmasa da kalbini bırakmıştır.
yirmi gün boyunca basrada olacak yazar. yirmi gün boyunca nefes alamayisima sebep yazar. yirmi gün boyunca her gün mektuplar yazacağım yazar. yirmi gün boyunca rüyamda göreceğim yazar. bir de giderken motoru bana bıraksaydı keşke.
an itibariyle kordonda kumru götürmekte olan evimin direği yazar.
iyi ki doğmuş sevdicegim yazar.

mutlu musmutlu yılların olsun
etnik kimliği ile yargılanacaksa bir adet gürcü yazardır.
bir adet kürt yazar.
şu sıralar verdiği sözleri pek tutamayan adamdır.
iyi kalpli olabilir ama fazlasını bekleyenin hayal kırıklığına uğrayabileceği bir tiptir.
sevdicegim yazardır.

kendileri pek bir iyi kalplidir pek bir tatlıdır, evet çok yakışıklı asılanı vururum.
birileri değer vermiş nickaltına yazmış ama pekte büyütülmeyecek standart, dümdüz bir adam. teşekkür eder herkese.
zirvede tanistigim 2 insandan biri. iyi adam gibi.
Yüreğimi ağzıma getiren yazar, tam bir psikopat. hayatımda kendini bu kadar ikinci planda tutan bir başka adam daha görmedim ben. cidden kendinizi iyi hissettiriyor, önemli hissettiriyor. hayır hangi insan kaza geçirmişken telefonuna bakıp, cevap yazar?

ayrıca tabi ki çok çok geçmiş olsun yazarı, seviliyor.

--spoiler--

ben eve geçince yazıcam sana şimdi kolumu alçıya alıcaklarmış.*

--spoiler--
karın kası yaptıktan sonra böbreğimi deldireceğimi sanan yazar, göbek çok mantıksız çünkü karın kası yapınca böbrek deldirmek lazım. *
istek üzerine sokaklara inip soru soran adamdır.
malesef dostum cevabını aradığımız soru için sokaklara indim yüz kişiye sordum 98 popüler cevap aldım "yazık la kimin çocuğuysa".
dipnot: iki tanesi lezbiyenmiş.
(#22186063)

bunu yakinlarinda bulunan kadinlara sorsan delikanli? *

beni samaroglani yapacak adama alfa romeo veriyom 2013 model. yaprak sarmadi zibidi seni. *
Yok daha memeler, Yakisikli olmadigi gibi ulke capinda tipsizlik kulvarinda yarisma duzenlense jurinin favori gosterecegi aday olurdu.
Meme dedigi zaman dudak isirtandir.
çok fena ketenpereye gelmiş yazar.*
bahane bulmakta başarısız yazar. ayrıca planlarını bozduğum için çok özür diliyorum kendisinden. *
istanbul ağrısından uyku uyuyamayan yazar, sizlerle varoluyoruz efendim.
yardımsevr bir yazar abim nice entrylere.
Çok küfür yiyebilir.
anneannemin bir varmış bir yokmuş diye başlayıp "adın ne? Emine. indim gittim kırk merdiven amına" diye biten masalı.
(#21783358)

ya polemiğe girmim girmim böyle konularda gelip de ayar vermim diyorum ama lanet olsun kendimi tutamıyorum yahu.

arkadaş siz ne yiyip ne içiyosunuz? beyin de ne kadar kıvrım var bilmiyorum, ceviz yiyon mu hiç?

arkadaş bazı ibadetlerin farzıyeti şartlara bağlıdır. hacca gitmek de farzdır lakin imkanı olmayan için farzıyet yoktur, sorumluluk yoktur. aynı şekilde zekat da böyle. zekat verilecek kimse yoksa zekat sorumluğu yerine getirilmez. farzıyet düşer.

namazın orucun kelime-i şahadet getirmenin böyle bi durumu yok yani var da genel olarek yerine getirilebilir ibadetler.

neyse sırf muhalefet olacam diye muhalefet olunmaz. hikmet nedir bilmez misin kardeş?
kaskını bana emanet eden yazar, pek tatlı, pek hoş sohbet.