bugün

Acaba sürekli beni sevsin diye uğraşmanın yıpratıcılığına değer mi Bilemiyorum. Gönül dağı dizisindeki ramazanın asumana yaptığı bunca farkındalık mücadelesinin karşılıksız olduğunu görünce ben yıprandım be. Bunu galler prensesine yapsaydı galler prensi olurdu resmen.
sevgili bulabilecek durumdayız da enerjimiz yok öyle mi ?
Enerji isteyen bir şey değil aslında sevgilisi olsun diye zorlamıyordur kendisini. Akışına bırakmıştır. Uygun kişi olunca enerji sadece güzel anlamda harcanır zira.
toxic ilişkiden çıkıldığının göstergesidir.
Yarım kişi falan olmuyor mu diye düşündürür.
işe girmekle alakası olmayan durum.
Birisi olmaya bile enerjim yok artık. Hiç kimse olmak daha makul.
ben de bu eşiği atladım galiba. lanet olası bir durum iki kelime sohbet etmeye enerji bulamıyor sanki insan.
Taşlaşmış bir kalbi binbir emekle yumuşatıp o kalbin bir umut senin için atmasını beklemeye koyulursun ama o kalp asla senin için atmaz sadece senden beslenir seni eksiltir, bitirir. yeni birini geç yaşamak için bile enerjin kalmaz.
Ben de uzun süre böyle dedim şimdi enerjim yerinde hayatımın aşkını arıyorum. 9 seneye bulurum gibi geliyor.
Sevgiliyi bırak yeni bir insanla tanışmak bile o kadar zor geliyor ki. Yaşlandım ben galiba.
Üşeniyorum.
eski sevgiliye olan özlemin insanın yaşam enerjisini sömürüp bitirmesinin neticesidir. özlemin yaşama sevincini içten içe bitirmesidir. geçmiş olsundur.
Hayat enerjinizin sömürüldüğüne işarettir.
geçmişte çok fazla maç kaybedince oluşan durum. kesin bu maçı da kaybederim ben deyip isteksiz, gönülsüz ve inançsız bir insan oluyorsunuz.
bi kalbimiz vardı anasını siktiler, hayırlı pazarlar.
Her insan ruh hastası olduğu içindir.
Allah kahretsin çok doğru bir tespit.