bugün

Birine baktıktan sonra öğrendim böyle demiş arkadaşıma. Baktım yani. Kandırıyo muydu bilmiyorum da bozmadım hiç. Ahaha öyle dememek lazım falan dedim. Havalı bi tipmişim gibi geldi o sıra. Halbuki hiç...
görsel
O bana bakmaz dediğiniz kişinin size bakması ihtimalinden daha düşük olan ihtimaldir.
Kuğulluk ve özgüvende en alt tabaka olduğum için imkansız olan durumdur.
Amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar.
Facebookta bekleyen arkadaşlık davetlerinden pay biçiyorum heralde bi 25 kişi falan.
Ustune yildirim dusmekle es degerdir.
Piyango çıkma ihtimaliyle eşittir.
benim için öyle bir şey denme ihtimali yoktur.

ayrıca hadi es kaza öyle bir şey dendi, benim için bir önemi de yoktur.
isyana teşvik eden ihtimaldir.
tahmin bile edemezsiniz çok yüksek bir ihtimal.
hatıralarım deprestı bırden:

lısede asık oldugum kıza bu kız bana bakmaz deyıp hıc acılmamıstım, aradan yıllar gectı buyuduk falan bırgun bır araya geldık
ve konu konuyu actı, hatun dedı kı:

--spoiler--
gerızekalı sen bana bakmadın dıye ben sana hıc bakmadım.
--spoiler--

en ıyısı boyle bır ıhtımalın 0 oldugunu kabul etmektır, cok cok reddelırsınız yıllarınızı kaybetmezsınız...
kesin birileri benim için hep bunu dediğinden yalnızım ben. *

bu yüzden evde kalmak da ne acı olur ama.
boş verin biraderler, asıl mesele bir hatuna bakıp benim olmalı dediğinizde sizin olmasını sağlayabiliyor musunuz o önemli. öptüm kib bye.
benim için vardır. öyle umuyorum. şişman bir kızın bunu deme ihtimali yüksektir. demiştir de mi lan ? evet diyin lan.
Çok merak ettiğim durum.

Bi kız da çıkıp cocko bana bakmaz ya filan diyo mudur acaba?

Gerçi bende de "daha 5 dk önce seks yaptım uzak dur lutfen" havası varmış. Yani Türkçesi kendini beğenmiş olmak. Ama gerçeği bir bilseler.

Sahiden cocko bana hayatta bakmaz diyebilir misin? Ulan bi de bizim götümüz kalksın.