bugün

1 yıldır hoşlandığı kıza açılma cesaretini bir türlü kendinde bulamamış erkektir.belkide onu kaybetmekten korkuyordur,yada aşkı platonikken seviyordur.
muhtemelen hiç açılamayacak erkektir. zira biri gelir kapar.
kendine güveni olmayan erkektir. Zaten hiç senin olmayan birşeyi kaybedemezsin. O'na hiç açılmamakla neler kaybettiğini de bilemezsin. En güzei kendine ve sevgine güvenip dürüstçe duygularını açıklamaktır. olursa lur olmazsa olmaz zaten. ama bu şekilde aşk aşk olmaktan çıkıp bir saplantıya dönüşebilir.
(bkz: platonik aşk)
bu saatten sonra da açılmaması hayırlı olan cinsiyettir.
Karşısındaki kızın tepkisinden korkup,olumsuz cevap verirse kahrolacağını düşünen erkektir. Açılmadan kendi kendine severken kızın tek göz çarpışı bile onu mutlu edebilir.
gerçek anlamda hoşlanmıyor demektir. yoksa kim sevdiği insanla beraber olabilme ihtimaline karşı bir yıl gibi uzun bir süre kaybeder ki allasen.
ölsün erkektir. bu kadar uzatınca bilmelidir ki sevdiği kızı kaybedecektir.
3 yıldır açılamamışı vardır. *
yok artık dedirten kardeşimdir. kızı biri kapmadan git açıl kurtul dediğim yazardır. *
seviyorsan git konuş bence diyecek bir dostu olmayan kişidir.

yazık la.
kuşkucudur. korkaktır. hayır konuşacağı kişiden değil. farz edelim kız da ondan hoşlanıyor bir süre sonra oğlan daha çok bağlanacak, bir gün gelecek kız ayrılacak. işte oğlan bundan korkar. bunun sonunda çekeceği acıdan korkar. risk alamaz. o yüzden çok bekleyecektir. * *
sevdiği kız akrabası olan erkek olabilir.
çegingenliği yüzünden abazalıkla ödüllendirilmiş erkektir.
(bkz: ben)

Sonra açıldım. Böyle dan diye söyledim işte. He sonra ne mi oldu *
aşırı derecede utangaç olan çok kaybedecek olan erkektir.
sevgilisi, nişanlısı, kocası olan bayanlardan hoşlanan erkekte olabilir.
hoşlandığı kızın sevgilisi vardır belki, o yüzden açılamıyor olabilir.
tek kelimeyle salaktır.
mutlaka iyi bir sebebleri vardır.
artık pekte hoşlanmadığı düşünülebilcek erkek. eğer hala hoşlanıryorsa ve açılmamışsa gerçekten de bir öküzdür...

(bkz: yapmadım değil)
geçerli bir sebebi vardır belki... mesela kızın hali hazırda zaten bir sevgilisi vardır.
Doğru zamanı bekleyen erkektir.
Büyük ihtimalle alacağı cevap;
- seni arkadaş olarak görüyorum.
Olsun sen yinede açıl 1 yıl içinde kalır mı ?
bir sonraki seçimlerde açılım yapma ümidi taşıyan erkektir.
beklediği işareti almadığı için beklemektedir .