bugün

izmir in meşhur kumrusunu çok seven, sabah kahvaltısında kendini durduramayarak altı tane birden yiyendir. bir iki tane ile yetinmeyip, kıtlıktan çıkmış gibi yiyen, üstelik formunu korumayı başarabilen kızdır.

edit: o kız ben değilim.
edit 2: seovi ler iş başında.
* düşünün izmirli kız bir oturuşta altı tane kumru yiyor.
Sabah kahvaltısında yapıyor hem de bunu
Akşam yemeğinde yediğinin sayısı belli değildir.
Ayrıca çok masraflı bir icraat, yanında bir de ayran içer. Ebatları günden güne büyüyen bir kız olur.
hipertrioidi olmasının yanı sıra ghrelin picki de yaiayan kızdır. baştacıdır, asla şişmanlamaz.
gelecek hesap yüzünden sevgili bulamayacak kızdır, hele bir de bunu her gün yapıyorsa ömür boyu yanlız kalır yahut fabrikatörün oğluna varmak veya kumrucunun oğluna varmayla kalır.
kumru yerine tavuk yerse o zaman şaşıracağım kızdır.
sevgilisi yahut kocası gece taksicilik yapmalıdır. başka türlü doyuramaz bu hatunu.
bornovada oturmadığını düşündüğüm kız. *
sabah kahvaltısını çok sağlam yapan insanlar genellikle ertesi güne kadar dişe dokunur bir şey yemeyerek formlarını korurlar.
bu kız da böyle biridir muhtemelen.

edit: 2 tane kumru diye okumuşum. 6 taneymiş.**
110 kilodur.*
(bkz: 110 kiloluk kızlar rahatsız)
bildiğin aç kızdır.
(bkz: yanlız başına danaya giren kız)
gelecekte izmir in adını kötüye çıkaracak kızdır. son duyduğuma göre görüldüğü yerde vurulması emri çıkmıştır.
kaynak : götüm
''hay maşşallah, allah manda şifası versin'' denilen kızdır.
yarmagül olasılığı tavan bir kızdır.
(bkz: onu yeme beni ye)
o kadar kumruyu neresine sığdırdığı düşündürür insanı *
(bkz: afiyet olsun)
kumru yeme yarışmasına girmiş kızdır. en kısa zamanda en fazla kumruyu yiyerek birinci olur ve akabinde mide şikayetleri nedeniyle hastaneye kaldırılır.
çifte* kumru olacak kızdır.*
(bkz: yarasın)
(bkz: atmaca mübarek)
1 alana 1 bedava kontenjanından gerçekte 3 kumru yemiş kızdır. öyle ayı felan değil, acıkmış kızdır.
yemeğe, aşka ve artı oy a aç kızdır. *
(bkz: xxxl külot giyen kız)
(bkz: shemale)*