bugün

temennimiz o yönde. testler de bu kategoriye göre yapılmaktadır.
cinsellik için sevilmez arkadaşlar, sevdiğiniz için cinsellik yaşanır.

cinsellik düşünmek ne aq.
o kızı görünce cinsellik düşünen bir piç gelir ve senin elinden alır.
Doğrudur. başıma geldiğinde ayalarca ellemediğimi bilirim.

entry girilmeden yapılan edit:erotic videoları falan ellemedim la yanlış anlaşılmasın.
epey yaygındır ama nasıl olur sebebini hep merak ettiğim durumdur. hiç sevdiğim bir kadınla cinsellik düşünmediğim olmadı.
ne alaka amk?
beraber olduğun kızı değil sokakta herhangi bir kızı mı sikmek istiyosun nedir yani?
istememek, düşünememek ne amk..
hormon bu hormon..
bence bir doktora görünmelisin normal bir vaziyet değil..
ağır liselilik halidir, sevişmek sevmenin fıtratında var,

siz o sevişmeyi düşünmez halinizle uzaktan uzaktan seyredin kızları evet...

(bkz: sen o kızı seviyorsun ama o kız veriyor)
sokakta gördüğü her kadını yatakta hayal eden adamların(!) üşüştüğü başlık. lan kauçuklar ananız bacınız yok mu lan sizin sokakta önüne gelen ananızla bacınızla fantazi hayalleri kursa hoşunuza gider mi? gitmeyeceğini farzedelim o zaman sizde o hayalleri kurmayacaksınız ama derseniz önüne gelen çok afedersiniz anamı bacımı iksin o zaman istediğiniz hayali kurun.
bu düşüncenin sebebi kızın götünü ve memelerini değil kalbini sevmektendir.

eğer ki kızı öncelikle cinsel dürtülerle sevmiş ve bağlanmışsanız iş işten geçmiştir.

lakin hatunu gözleri, kalbe, duyguları için sevmişseniz zaten böyle bir şey düşünmezsiniz.

en azından evlenene dek.
iki kere o hatayı yaptım ikisinde de tekme yedim. akıllandım. sevsem de sevmesem de s.kiyorum aga. en azından aklımda kalmıyor. temiz.
Ne kadar yalan bir cümle.
hz.adem iyiki böyle düşünmemiş. yoksa yeryüzünde kimse olmayacaktı
doktora git çocüğümm.
kapat dükkanı git arkadaşım sen. evet bu masallara lisede inanırdık belki ancak o yaşları çoktan geçtik. gerçekten aklı başında olgun bir insanın bu düşünceye inanmasının imkanı yoktur varsa da cinsel olarak bir sorunu vardır. aşk ve sex birlikte var olurlar ama nedense türk erkekleri kadınları evlenmelik ve eğlenmelik diye ayırdıklarından gelde anlat.
sadece türklerde olduğunu farkettiğim olay
(bkz: gevur dizileri)
sevmeden hemen önce cinsellik düşünerek depo boşaltılabilir.
Seveni s*kerker s*keni severler demiş atalarımız..
bir zamanlar benim de hissettiğim olaydır. sanırım inançlarımız doğrultusunda baskın gelen duygudur. bekaret evlilikten sonra cinsellik meselesinden sanırım. tabi inançları olmayan aksini yapar değil de.. inançlara göre hareket etmek doğrusudur inanan için.. helaldir öylesi. e artık biraz yozlaştı bu duygular insanlarda. hala bazılarında varsa bilemem. fakat bu duygu hastalıklı bir duygu çünkü aklı başında bir erkek hoşlandığı sevdiği kıza karşı uçuşa kalkmayacakta ne yapacak.

ne kadar güzel bir kızınız var..
-hayır efendim kendisi eşim oluyor. ama kızım gibi severim cinselliksiz.

ağır gelmez inşallah?

bir süre sonra geçecektir bu his.
ben iki sevgiyide doruğunda yaşıyorum.
seks sevince olmuyor mu gençler ? e tabi cinsel deneyimlerinizi bağzı yerlerde yaşarsanız böyle salakça düşüncelere kapılmanız normal . asıl cinselliği sevdiğiniz insanla yaşayacaksınız ,bunu anlaması çok mu zor sizin için ?
yaratıyorsun ama takip mekanizman çok zayıf...tanrım ?
seversin, sevilirsin, sevişirsin. 3s kuralı. saygılar.
tebrik ettiğim insanlardır.

sevişmeden sevemeyen toplum olma yolunda hızla ilerliyoruz zira.
(bkz: Hassiktir bizde yedik)
öpüşmeye başladıktan sonra kendiliğinden olur fazla kasmamak lazım. hala olmuyorsa bi üroloğa görünülmesi şarttır.
Erkek sevdiği zaman arzu yoktur. arzuladığı zaman ise aşk yoktur.

siqmund Freud baba.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar