bugün

Tam olarak başıma gelen durumdur. kalpten seven erkeğin zaten aklına bile gelmez. tabi zamane aşkları bunu iki öpücük zannederler ama durum böyle değildir. not: seversen s.. ..en sevilirsin
sevdikleri kız için cinselliği düşünememekten çok, dokunamama, dini, resmi nikah yapmadan kıyamama söz konusudur. bu yalnız bizim toplumumuzda değil, batıda da böyledir.. erkek sevdiği kıza dokunmak, onunla evlenmeden cinsellik yaşamak istemez, aksine kadınsa, sevdiği erkeğe hemen kendisini teslim etmek ister.. ters orantı....
Cinsel olgunluğa ulaşamamış olmaktandır.
Misal olarak islam dinine oldukça bağlı, dindar ve nefsine hakim olabilmiş bir erkeğin hiç zorlanmadan hatta farkında bile olmadan yapabileceği şey.
Asıl ben sevdiğim kızla düşünürüm sevmediğimle düşünemem ne garip adamlarsınız lan.
Yalandır. Yani sanırım öyle.
Sanırım kızların çok yaşamadığı bir durumdur. Erkeklerde de ergenlik sonrası geçiyor sanırım.
Ona sevmekten değil, iktidarsızlıktan seks düşünememek deniyor evlat.
işte tamda gözünden sakınmantır bu sevdiğini onun kendi nefsi duygularından bile korursun.

bence gerçek sevgi budur sonuçta cinsellik bir amaç olmamalı sevgi çok daha duygusal bir olay.
Ya bunu eski sevgilim de söylemişti, ne salaksınız he.
Horoz demiş ben onu bunu bilmem gömer geçerim..
Sadece o kız için geçerli olan durum. Yoksa başkalarına karşı devam ediyor.
Freud a göre imkansız olandır. Hem erkek hem kadın için.
hastalıktır.
Masumluk iyidir evet ama sevilen kişiyle cinsellik düşünmemek diye bir şey yok. O zaman evlenin elinizi sikin ne diyim. Bi ilişkide her şeyin yeri ve zamanı vardır.
ama o düşünüyor işte.
çocukları da bakkalın karısından yaparsınız amk..
yüzyılın dağlılığıdır lan bu kafa..pes..
Hee. Sadece sarılıp uyumak geliyor insanın aklına. Masum masum.
bana olmuyor bu. sevince daha çok arzularım. ayrıca kadını her alanda doyurmak lazım.
Ayni durum bende de oluyor dedigim durum.
Insan sevdigine sarilmak koklamak istiyor ne biliyim.
Sadece bana mı oluyor acaba diye merak ettiğim durumdur.
dertleşilecek yazardır.
Yanlış düşüncedir kimi siktiysem asık oldu kimi sikmeye kıyamadıysam gitti.
Anormal insanın durumudur veya,
Kadın birlikte yatmayacak kadar çekingendir.
her şey o ilk memeyi görene kadar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar