bugün

fizik kurallarına göre mümkün, din kurallarına göre mümkün olmayan konu.
60 kilo adama erkek demem ben.
Kız wing tsun ile uğraşıyorsa aynı anda 3 erkeğide döver.
Bi keresinde olmuştu ama çok küçüktüm, bahsetmeyeceğim tabii ki.
Malum yerine bir kerecik tekme attı mı o yerde kivranirken ağzını yüzünü bile patlatir.. bu kadar küçük görmeyin kadınları yapar valla.
aklıma bu geldi: https://www.youtube.com/watch?v=QXqXYS1UkTs

dipnot: en baştaki kız neden kafasını sallayarak bir şeyler yapıyor bilmiyorum.
Anasını bile sever.
Dövebilir. Erkeklerin yaradılıştan gelmiş olan kaslılığı kadınlardan fazladır. Fakat her insanın vücut ölçüleri aynı değildir. Örneğin,
(bkz: amazon eve) 2.14 cm boyundaki kadın bir erkeği rahatça dövebilir.
amina bile kor ne diyosun olum.
Tek tekmeye bakar bre denir.
zayıf noktalarını bilirse rahatça döver.

lisede iken çok erkeğin ağzını burnunu kırmışlığım vardır, artık şiddete baş vurmak yerine laflarımla dövüyorum. zeka en güçlü silahtır, kavga aptalların işidir.
efendim bizzat denk geldiğim bir olaydır. kendisinin peşine takılan 2 erkeğe arkasını dönüp "ay siz ne şeker şeylersiniz öyleee" diyerek çocukların önce beyin amcıklaması geçirmesini sağlamış sonra da yakın mesafeden biber gazı spreyini gözlerine sıkarak o insanların(aslında insan denemez) yerlere acılar içinde gözlerini tutarak yatmaları ile birlikte topuklu ayakkabısının topuğu ve burnu ile cırlayarak tekmelemiş, esnafın kendisini tutması ile bırakmıştır. o varlıklardan 1 sinin kafası yarılmıştı. 2007 senesinde ben tazecik lise 1 iken olmuştu efendim.
lisede sınıf arkadaşım bir kız ufak tefek erkek bir arkadaşımızın üzerine uçmak suretiyle bu olayı gerçekleştirmişti, anımsadım ve güldüm. kim bilir şimdi nerelerde neler yapıyorlar.
Erkek adam karıya kıza el kaldırmaz ama karı kız ona kaldırırsa da gülerek geçiştirebilir. Karının kızın vurduğundan ne çıkar lan ceviz bile kıramaz onlar. *
dövüş sporu yapıyorsa mümkün olabilir.
bir kız bir erkeği dövemese bile hayatını karartıp sikip atabilir.
Cevabı beter bile eder olan sorunsaldır. Allahına kavuşturur, doğduna pişman bile eder.