bugün

insanı derinden yaralayan bir durumdur. Bir hafta boyunca sözlükte bolca entry girip oylama yaparsınız. Hatta entryniz dünün beğenilen entrylerine bile girer ama hiçbir kızdan mesaj gelmez. Doğal olarak yazarlık kariyeriniz derin bir yara alır. Göz yaşları içinde çıkış butonuna tıklayıp sözlüğü terkedersiniz.

Edit: bu yazının üstüne üç sözlük kızından buluşma mesajı Geldi. Teşekkürler kızlar.
bu title'den sonra sözlükteki tüm kızlar mesaj atar zaten fazla kasmanın gereği yok.
kızlar sana ayılıp bayılacak değil ya, birde her dk. msj mı yollasınlar? denilecek durum.
üzüntüden elim ayağım titredi bak şimdi.dünyanın en kara bahtı senin olsa gerek.
yazar adına üzüldüğüm durum.
bugün geldi ama yüz vermedim o biliyor suçunu .
bir yıldır kızlardan mesaj alamayan bünyeleri hiç mi hiç sarsmayacaktır.
büyük umutlarla sözlüğe girmenize neden olan durumdur.

bir hevesle tıklarsınız giriş butonuna...
ama ne o sarı işaret vardır, ne de o kırmızı baloncuk...
mesaj kutunuz tıpkı ıssız bir çöl gibidir...
bir tane ojeli, kizli, hatunlu nick ararsınız ama yoktur bunlardaki bir harf bile...
gözünüzden bir damla yaşaksfhajsf. şaka lan şaka bu kezolar mesaj atsa ne olur atmasa ne olur amk.
1 mi hafta! Ulan bana en son kız mesaj attığında zall üye olmamıştı!
telefon ayarlarından mesaj alımı kapatılmış olabilir. bir sefer bana öyle oldu, 2 gün hiç bir kızdan kısa mesaj gelmedi, telefonun ayarlarına girip düzelttim, sonra 40 okunmamış mesaj hepsi birden geldi. bi dene istersen, ayarlara girip kısa mesaj ayarları, ordan bi bakıver. teknik destek ücreti istemez, bi artı versen yeter. *