bugün

ne ortalık kan revan olur ne de erkek az da olsa bir suçluluk hisseder. ilişki maksimum 9-10 saniye sürer. ama, onun suratındaki şapşal ifadeyi görmek zaten ilişkiden daha eğlencelidir. minnetle bakar sana. sanki, hayatını kurtarmışsın gibi.

iki çeşit sonucu vardır bunun. ya erkek olduğunun farkına varıp yoluna devam eder. ki, tercih edileni budur. ya da manyak gibi bağlanıp kalır. evlenmeyi falan planlar. kovarsın edersin, bırakmaz peşini. senden başkasıyla yapamayacağını sanar.

ulan, çık dışarı. nüfusun yarısı kadın. hepsi evlenmek veya sevişmek için yanıp tutuşuyor. ister evlenmek, ister sevişmek, istersen de bakire oldukları için sürtünmene izin verecek bir sürü kız bulursun. dünyaya yeniden gelmedin. sadece, artık bakir değilsin.
genelde kerhanede gerçekleşir.
not: böylece başlığı açanın işini de öğrenmiş olduk.
(bkz: lassie bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
Üzerine elinde viski bardağı üzerinde bornozla hahaha diye gülünerek bir giriş yapılırsa yatakta yatan zavallı erkeğe ekstra trip atılmış olunur.
he amk cinselliğini yaşayan her insana direkt orospu diyin zaten.
Bir çok erkekte sağ ele nasip olur.
Katildigim tespit. Etrafta ilk deneyimini yasadigi rus u kotu yoldan kurtarma gayesiyle yasayan mallar dolu. Lan gerzekler gittiginiz orospuyla iki kelime muhabbet etmeye kalksaniz ikinci cumleniz nasil dustun bu yola oluyo bi siktirin amk.
Yapılmaması gerekir. Bizde kan akmıyor malum ama size daha kötü sürprizler hazırladık.
(bkz: dünya tersine dönse olabilecekler)
zordur.
+ evlenmeden olmaz.
- ya bi seferen birşey olmaz
+ annem göster ama elletme dedi
- dur ben seni ....!
imdaaat!!!
bunu yapacak hanım kızımız, sadece konu mankeni erkeğimizin açılışını yapmakla kalmayacak, aynı zamanda çok büyük bir sevaba da girmiş olacaktır ya da "sözde" sevaplar ona...

(bkz: ateş seni çağırıyor)
ne kadar enteresan di mi. türkiyede biz erkekler bununla övünürüz ve adına ''milli olmak'' deriz.

erkeğin bekareti bozulmaz, erkek milli yapılır bu ülkede. *
duruma göre değerlendirilmesi gereken bi hadisedir.

bi kız bi erkeğin bekaretini bozuyosa sorun yok da, bi erkek bi erkeğin bekaretini bozuyosa orda biraz durcaksın. iki kere düşünmek lazım.
yazılan entrylerde erkek bozmanın ihtişamlı gururundan yeterince bahsedilememiş ise önemi tam olarak anlaşılamamış eylemdir.

düşünün ki hemcinslerim, daha önce hiçbir kadınla beraber olmamış, elini kolunu nereye koyacağını bilemeyen, heyecanlı, telaşlı bir adam ile birlikte oldunuz.
zaten o sekse seks denmez; 5 dk maksimum süre veriyorum.ilk defa sevişecek kadın da o acıya 5 dk dan fazla dayanamayacağı için karşı cinslerimi de seksin tanımı için yine karşıma alıyorum.

zevkli değil bir şey değil neden erkeklerdeki bu hayvani gurur?
kadınlar ilk defa bir erkek bozduklarında çünkü daha önce sağlamdı o da niye böyle gururlanmıyorlar?

cevabı gelin türk erkeğinin düşük cinsel performansında ve yerlerde sürünen özgüveninde arayalım.kesin orada buluruz.
kısa bir olaydır. güvenini kırmamak için destekleyici bişeyler söyleyin ve sevin onu. tabi sadece o gün yanından ayrılana kadar. sonra koyun götüne.
genelde orospular yapar. çatır çutur sikerler. hiç acımazlar.
zavallı erkek de milli oldum diye gururlanır.
bir erkeğin namusunu kirletme eylemi.

kızlar rica ediyorum patlattığınız herifler ile evlenin, sonra adamlar namussuz diye ortada kalıyor vallahi büyük vebale giriyorsunuz yazıktır.

aranızda şöyle diyaloglar duyuyorum hoş değil.

+naptın hayatım bu sefer becerebildin mi ?

-ay yok şekerim nerde, adam patlak çıktı

+valla sibelcim sana da piyasadaki her erkeği getirdik, hepsi mi patlak bunların

-valla yalan söylemiyorum kızım fena patlatmışlar zamanında

+ee naptın peki

-napayım şekerim bir posta da ben attım yolladım, ihihi.
bunlar yaparsa erkek kriz geçirebilir;

http://i.telegraph.co.uk/...short-skirts_2031601b.jpg

(bkz: önemli not: en soldaki milyonların bacısıdır.)
ona analından dalgayı vermek sonucunda olacaktır.
en büyük hayalimdir.
başlığa sadece erkeklerin yazmış olması kadınların böyle şeyleri trolluk amacıyla bile kullanmadıklarını gösteriyor.