bugün

karbonhidrat, yağ ve proteinlerin metabolizmasında önemli bir rol oynar; saç, cilt ve dolaşım sistemi sağlığı için gereklidir.
b7 vitamini.
vücuttaki karboksilaz enzimlerinin sentezi için gereklidir.
tavuk,buğday,yumurta,somon gibi gıdalarda bol miktarda bulunan h vitamini.
saçları cansız tırnakları çabuk kırılan insanların çinko tabletlerle beraber kullandığı vitamin.
Saç ve tırnak güçlendirici vitamin...
Kedime bi ara zorla içirdiğim vitamin. Tüylerinin dökülmesini geçirmedi ne yazık ki.
Suda çözünen bu vitamin cild ve dolaşım sisteminin sağlığı için gereklidir. Yağların ve proteinlerin yıkımı için de gerekli olan bir vitamindir. Sağlıklı saçın gelişiminde önemli bir rol oynar. Sağlıklı bir beslenmede yer alması gereken esansiyel bir vitamindir ve diğer B-grubu vitaminleri ile birlikte çalışır. Cildin sağlıklı kalabilmesi biotin miktarına bağlıdır.
b7 vitaminin bilinen adıdır. tırnaklarıma iyi gelsin diye kullanmaya başladığım bu meret sayesinde rapunzel olmak üzereyim.
saç, tırnak, tüy, gaga için çok faydalı bişey.
Saç dökülmelerim arttığı için kullanmaya başladığım vitamin. bir süredir gözlemliyorum hiçbir etkisini göremedim. Birkaç ay sonra değişiklik olursa Editlerim.
stresten oluk oluk elime aldığım saçlarım yüzünden dönüp dolaşıp yine kendimi kapısında bulduğum sadık yarim. dört beş kutu venatura kullanıp memnun kalmıştım. bu sefer dynavit deneyeceğim. çabuk hayatımı düzelt biotin.
b7 vitamininin kozmetikteki adıdır, saç sağlığını desteklemede keratin ile önemli bir ikili oluştururlar.