bugün

bilgisayardan az buçuk anlayan kızdır. bilgisayarla ilgili her sorunda evine çağırmayacaktır. evine gitme bahenelerinden belki de en önemlisini baştan kaybetmiş olacağından bunu tercih edecek olan erkeğin bi kere daha düşünmesi elzemdir.
eli öpülesi sevgilidir. aferindir ona..
hayran olunası kişiliktir. sizi bilgisayarı taşımak, masraf etmek gibi bir çok dertten kurtarır.
bu yaz telefon direktifleriyle recovery cdsinden işletim sistemini geri yükletebildikten sonra, geçen hafta 15 dakikalık hızlı anlatımım ardından acronis true image iso dosyası ile boot cd hazırlayıp sistem yedeğini alabilenine şahit olduğumdan varlıklarından emin ve de memnun olduğum, belki de anlaşma kapasite ve ihtimalimin en yüksek olduğu dişi kişilerden yalnızca biridir.

not: her şeyi bilip tüm bilgisayara hakim olmazsa yine de iyi olur gibime geliyor ama neyse*
dünya tatlısıdır, candır, ıtır kıtır, baldır böcüktür.
format atma işini genel olarak erkekler mi bilir? evet efenim geneli bilgisayarlarla haşır neşirdir. bu bayan insanlarda bilgisyarda bir mertebeye ulaşmış kişilerdir.
bi ara bana da ugrayip bilgisayarima format atmasi gereken disidir. sadece bu ozelligi ile bile yeterince kulaga cazip gelendir. bi de ustune ustluk mikrosoft ofis mofis programlarindan anliyor ve vindovz tabanli calisan temel programlari kurma-silme, asgari duzeyde kullanma, kullanamiyorsa da merak edip baskalarindan yardim istemeden kendi basina ogrenebilme gibi yetileri de varsa... almaya gelecez vallahi, sansiniz yok billahi.
eğer böyle bi kız varsa hemen stanford uni. bilgisayarla ilgili bir bölüme başvursun. ingilizce bilmesine de gerek yok. sadece şunu yazsın yeter. i can throw format to in my computer one day about. buradan o anlamı çıkarıp bilgisayar profesörü yapabilirler onu. bilgisayarına format atabilen kız. görmedim duymadım. bilgisayar müh de okumama rağmen.
zeki kızdır. üstüne birde sevgiliyse tadından yenmez olandır. öyle ki evinize gelipte "hayatım bilgisayarın çok yavaşlamıştı bende yedeklerini benim hariciye aktarıp format attım ondan sonra yavaşlığın sistemden değilde fanın kitlenmesinden olduğunu farkettim ve recovery yapıp arkasındanda fanı temizledim." cümlesini kuruyorsa. eli öpülesidir. candır, canandır, birtanesidir, cantanesidir, aşktır ulan aşktır!*
"bul beni", "bana ulaş" ya da "bir mesaj kadar uzağındayım" demeye bile gerek duymayacağım kızdır, zira sözlükteyse özel mesaj butonunun yerini ve nasıl kullanıldığını herkes kadar biliyordur.*** *
dünya' yı yerinden oynatabilecek kabiliyete sahip bayan çeşididir. Her istediğini elde etmek için her türlü yola başvurur.
bilgisayar değildir o format attığı,
ya da format değildir o bilgisayara attığı.
format çekemeyen erkekten daha çok bilgisayar bilgisine sahip kız modeli.
neredeyse, hemen bulunup evlenilmesi gereken kızdır.
kendi formatını aşan kızdır.
Mübalağa edilmemesi gereken kızdır. altı üstü bir format.
ofsaytin ne demek oldugunu da biliyordur. akillidir.
erkekler gicik olurlar gennelde bu ture.
microsoft un arge departmanında işe girmesi kesinlik kazanmıştır, şimdi yasaklı sitelere girmeye kendini vermesi gereken kızdır. *
office programını msn den gönder diyen salak kızlardan değildir efenim, bilgilidir.
format atmada bir şey mi var deyip, formatı atmış kızdır. bu kız pasit ofsaytı dahi bilir ama erkekler bu tip kızları genelde sevmezler.
format atan elleri kıtır kıtır yenilesi kızdır. bilgisayara tepik atsa ayağını da yirim. yamyamlık o derece...
hemen erkek gibi kiz damgasini yiyecek olan kizdir. yadirganir.
bir bilgisayar mühendisi için görüldüğünde gözleri dolduracak durum. zira kızlar genelde en garip sorunlarla gelirler. yani format atan kız karatede kara kuşak gibidir. son noktadır.
driverları da kendi kuruyorsa tadından yenmeyecek kızdır.
ayakta alkışlamak gerekir.