bugün

Sayın bilgisayar kurulum yüklemeden anlayan sözlük yazarları. Ufak bir problemim var müsaitseniz yardımcı olabilir misiniz?
Derdini söylemeyen derman bulamaz. Derdin ne tosunum. Yaz gelsin. 20 yıllık tecrübe var karşında. Şu sözlükte benden daha eski bilgisayar kullanıcısı yoktur iddia ediyorum. 1994. Bilmem anlatabildim mi.
Ekran ve klavye biliyorum. Mouse u daha yeni öğrendim.
win32.exe dosyasını sil düzelir.
Windows işletim sistemi sisteminizin gerisürüme geçmesine izin vermediği için Harddiskinizin önyükleme kısmı önceki sürümlerin yüklenmesine izin vermeyecektir.
Cd ye bir Pardus veya Ubuntu yazdır. sonra harddiske bir kurulum yap sonra tekrar istediğiniz windows sürümünü yükleyebilirsiniz.
aralarinda bulundugum yazarlar.
Tabiri caizse ayvayı yemiş format at demek. Boot bile olamıyorum demek, sıçtın demek.
görsel

404 not found...
Biosa gir, cd'den boot seçeneğini aç. Windows cd'sini takıp bilgisayarı aç. Sorulan sorulara makul ve mantıklı cevaplar ver. Harddisk bozulmamışsa geçer. Anladıysan bire anlamadıysan ikiye bas.
Harddisk sorunu Hdd yi başka bir bilgisayara takıp disk kontrolü yapmalı ve olası setup ayarlarından başlangıç olarak bu disk olmasını sağlamak . Veya sistem yok diskte yeniden kurulmalı.
Birazdan kapı çalacak tavşanı takip et ve mavi hapı seç demek.
fiyatını boşver ve kardeşim, içindekilere yan.
kapat aç düzelir.
R.i.p hdd.
view track downloads sorunu bilgisayarımda yaşadığım sorundur. oyun indirdim lisedeyken oynadığım age of empires 3 diye internet explorer simgesi çıkıyor açılmıyor ''view and track your downloads'' sorunu var oyun indiremiyorum aranızda bilgisayardan anlayan yazar varmı acep internet explorer de eskiden kullanıyordum bayadır kullanmıyorum amk yardım edin lütfen uludağ sözlük ahalisi..
pcnin download hızı 150lerdeyken opera vpn yüklemek istedim opera developer gibi bir edevat yükledim * * bi anda hız 50lere düştü yardımcı olabileceklere en içten teşekkürlerimle.
Kapat aç düzelir.
IDM programını cracklı kullanan ve güncellememesi gerektiğini bilen yazardır.
Vpn ler genelde yavastir zaten. Millet bu yüzden paralı alıyor.
Vpn kullanmak caiz olmadığından dolayı, ( kesin erotik sitelere gireceksin çünkü ) internet sağlayıcısı firmalar, vpn ile ilişiği olan programları anında ağ üzerinden denetleyip hızı düşürüyorlar.

Bilmiyor musun kanka?
oyun indirdiğimden kapatıp açamıyorum
vpn operanın kendisinden geliyor kaldıramıyorum
idm i açıklayabilecek yazardır herhalde .s.s
bak "kanka" kardeşcağzım operanın has özelliği ve kalkmıyor kaldırma tuşu yok yani biraz bilip yorumlarsak sevinirim zaten millet 9 giriyor ben 1 giriyorum sözlüğe sinirlerim laçka yani hadi gg.
Bi siteye girdiğinde adresin hemen solunda vpn yazısı çıkar mavi renk, ona bas kapat.
mesaj kutumu yeşillendirebilirse memnun olacağım yazarlardır.
(bkz: telefondan internete girip pcden girememek)